Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti Darren Crisst?

Kamillewis kérdése:

Ki szereti Darren Crisst?

Figyelt kérdés
Gondolom akik ismerik a Glee-ből ismerik. Nagyon szeretem a hangját a táncmozdulatait a személyiségét, mindenét.<3 A dalok amiket ő ír (minden dalát ő írja) egyszerűen zseniálisak. Mit gondoltok róla? Ja, és ugye nem meleg? (Nem mintha bármi bajom lenne a melegekkel csak úgy tudom van valami énekes barátnője de sokan állítják hogy meleg...?)

2013. júl. 31. 12:56
 1/5 FDra válasza:

Halihó!


Igen, a Glee-ből ismerem. Nagyon szeretem, kb. ugyanazért mint te: zseniális énekes, táncos, vicces és karizmatikus személy :) a karaktere, Blaine is az egyik kedvencem a sorozatban :)


Szerintem sokan azért fogják rá, hogy meleg, mert a karaktere az, de nagyon sokszor nyilatkozta, hogy annak ellenére, hogy egy kvázi meleg közösségben nőtt fel a színház világában, ő mégis mindig tudta, hogy heteró. Bár arról, hogy lenne valakije, nem tudok... :)


19/F

2013. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én is nagyon szeretem azokból az okokból, mint ti csak azt szeretném hozzáfűzni, hogy szerintem nagyon jó színész is. Egyre jobb, sőt szerintem már a legjobbak között van. Amúgy láttad már a Girl most likely-t? abba is szerepel, és meg szeretném nézni, csak még nem talaáltam meg...:/ amúgy szerintem nagy kár, hogy Magyarországon ilyen kevés Glee fan van...

2013. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. nem is értem miért. Az egyik legjobb sorozat. Rohadt jó sztori és az énekeseknek sokkal jobb hangja van a Glee-ben mint akárki másnak a kis sztárocskák közül.. Amúgy azt a filmet már én is meg akartam nézni de még én se találtam meg. Egyébként a Very Potter Musical fent van Youtube-on abban főszereplő. Ha ismeritek a HP sztorit és tudtok angolul rohadt vicces:)
2013. aug. 2. 14:01
 4/5 anonim válasza:
Köszi, majd megnézem akkor:) (1 hónapig voltam nyelvtanfolyamon Angliában, majd meglátjuk, hogy értem e) ÉS majd szólsz, ha valahol megtaláltad? előre is köszi:)
2013. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Kicsit késve, de én nem rég kezdtem el és fejeztem be a Glee-t és teljesen egyetértek mindennel eddig. Nagyon alulértékelt sorozat de rendkívül jó, bár vannak eltúlzott részek. Blaine kedvencem volt végig, Darren zseniális színész és énekes. Nagyon jól néz ki és vicces is, minden koncertjén közbetlen a közönséggel. A Very Potter Musical-ben még jobban megszerettem. Kedvenc színészem❤️
2017. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!