Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem lenne...

Szerintetek ha nem lenne ennyi gyár, jobb világ lenne?

Figyelt kérdés
Régen ugye nem volt ennyi gyár,mostmeg már sajnos minden gyártulajdonos ilyen pénzmániás lett és mindent szinte robotok végeznek így az emberek nem dolgoznak sehol sem.Lehet ez lesz a vesztünk?Régen ugye mindenki megcsinálta a dolgokat,megcsinálta a széket és eladta most meg ezt is robogot végzik.Tudom hogy régen is volt gyár de akkoriban a a dolgokat emberek irányították és nem az automatika és azért akkoriban azért csinálták azt mert szerették,tehát szívből készített pl asztalt nem azért mert nem talált más munkát.

2013. júl. 31. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

3 Féle üzem van.

Gyár: robotok dolgoznak

Manufaktúra: Emberek dolgoznak nagy tételben

Céh: 1 ember készít mindent(max van egy segédje/tanonca

a manufaktúrában sem adták bele a lelküket az emberek.

Túl sok ember van a Földön, fele is sok lenne

2013. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán...De akkor is a robotok lesznek a vesztünk az biztos.Jó megértem hogy pl kórházakban a robotok jók pl műtéteknél nem remeg a keze,vagy esetleg veszélyes hulladékot szállít naponta több száz km-en keresztül amibe az ember elfáradna és nem bírná,de mért kell minden mást robotizálni? Nem értem mért van ekkora pénz éhesség.Komolyan sok ember örülne ha keresne a cégével 400.000Ft-ot soknak meg ez is kevés,ők inkább beleölik a robotobka a pénzt de legalább soha nem betegek mindig dolgoznak stb...Csak hogy így kb Afrikával leszünk egyenlőek ahol nagy szegénység,munkanélkülég.
2013. aug. 1. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy, kitör a 3.Világháború pár éven belül
2013. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!