Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 14 éves fiú hogy tud...

Bayer Cupi kérdése:

Egy 14 éves fiú hogy tud viszonylag kevés idő alatt pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérnék ha lehet

2013. júl. 31. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kopp-kopp, Neo, ébredj fel!
2013. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg a szüleidnek, h heti 1000ért naponta megcsinálsz magadtól néhány dolgot. Év közben meg beszéld rájuk, h minden 5ös ért kapj egy 100ast. Ha boltba küldenek, ne vidd haza a blokkot és a visszajáróból kapkodj el valamennyit (én 30% ot szoktam)xd:D Ha a szomszéd néni helyett elviszed a nehéz szatyrokat, biztos lesz annyira hálás, h ad valamennyit (vagy valami sütit. Az se rossz:DDD) Adj el néhány cuccodat (csak nehogy baj legyen belőle) Ne költs egy fillért se és hamar összegyűlik elég sok. Én havonta mindig kapok több 10 ezreket (bérlet, ebéd, osztálypénz stb.) és mindegyik visszajáróból csak egy keveset veszel el, már az is jó. Ha mondjuk megyek ide-oda (múltkor pl. versenyre mentem) anyám adott pár ezret, h vegyél enni, sokat inni, ezt, azt, nehogy rosszúl legyél stb...:) csak egy 80 forintos vizet vettem, a többit pedig berakam a "széfbe" xdd. Az a baj, h ez igazán, csak évközben működik:( A lényeg, h semmit nem szabad költeni abból amit már össze szenvedtél és akkor döbbensz, majd rá, h ha ezt eddig is így csináltad volna, akkor már milliomos lehetnél xD:DD:) A módszer a lényeg! Sok sikert!:D 16/F
2013. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!