Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ---- a válaszoló 51%-ban...

---- a válaszoló 51%-ban hasznos választ ad és a válasz 78%-ban hasznosnak tűnik ---- ezeket a százalékokat miből számítja ki és kicsoda?

Figyelt kérdés
a kérdés 100% ban haszontalan, de 87%-ban kiváncsi vok rá

#Big Brother #machine world
2013. aug. 3. 20:16
 1/5 Válasz Vilmos ***** válasza:
70%

Azt, hogy XY avatár N%-ban hasznos válaszokat ad, abból átlagolja, hogy más felhasználók egy kérdésre írt válaszát/válaszait hogyan értékelték : hogy az a válasz hasznos-e, vagy másképp.


Ugyebár:

összes értékelés = hasznos válasznak ítéltek + félig hasznos válasznak ítéltek + nem hasznos válasznak ítéltek


Százalék = hasznos válasznak ítéltek / összes értékelés * 100


Azt, hogy meg a válasz P%-ban hasznosnak tűnik, nyilván azzal a különbséggel számolja ehhez hasonlóan, hogy csak az arra a válaszra vonatkozó értékeléseket számolja, nem pedig a felhasználó nevén befutott összes valaha megírt kommenten - mint az előbbi esetben.



Én egy ilyen számolgatást feltételeznék az oldalról. 100%-ban igaz válaszért kérdezz egy moderátort.


Viszont a kérdésed TALÁN nem lenne 100%-ban haszontalan, ha azt kérdeznéd, hogy >mi alapján< jelzi vagy nem-jelzi ezeket az adott felhasználónál/kérdésnél. Bár utóbbira gyanítom, hogy akkor, ha már elegendő úgymond "szavazat" befutott.


Ha már it tartunk, azt viszont 0%-ban értem, hogy miért >pont 87%-ban< vagy az általad kiírt kérdés megválaszolására kíváncsi??!! :O

2013. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válasz Vilmos !!!



Százalék = hasznos válasznak ítéltek / összes értékelés * 100 ez csak akkor lehet 1, ha az összes értékelés hasznos, egész pályafutásod során soha még véletlenül sem volt egy értékelésed sem, ami ne lett volna minden esetben hasznos??? ez nem semmi nálad ui 100% ot adott a gép. akkor ez mit jelent? ennyire szeret téged még a szerencse is? ??? u.i. én is hasznosnak jelöltem a válaszod. u.i.2.: elromlott volna a 100, ha - -t jelölök?

2013. aug. 6. 21:57
 3/5 Válasz Vilmos ***** válasza:
100%

Bizonyára. ;)

És így alásan köszönöm a támogatásod! :D ✌

XDDD

Cserébe majd ránézek a kérdéseidre, hátha van, ami megoldatlan maradt, de lehet mégis valamire jutni benne!


2013. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is tettem fel kérdést a témában + én is támogatlak téged: Válasz Vilmos-t! Tudom, ez nem tartozik ide, kérlek ne nyomjátok rá haszontalant!
2014. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kíváncsi voltam, helyes-e az okfejtés, és rányomtam a haszontalanra, bocsi. És tényleg: már csak hetvenvalahány százalékban hasznos. Vagyis hasznos volt. :)
2018. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!