Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen inspiráló, motiváló...

Milyen inspiráló, motiváló ajándékot csinálhatnék a barátnőmnek szülinapjára, ami feltölti vagy segít neki?

Figyelt kérdés

Nagyon büszke vagyok erre a csajszira... Nem hisz magában és elég negatívan áll néha a dolgokhoz... Két ajándékötletem van eddig (egyik sem jó mert már kapott ilyeneket csak valami hasonló kéne és én nem tudtam kitalálni eddig semmit): 1. egy befőttes üveg benne papírfecnikkel, amikre ráírhatja az álmait, céljait meg minden 2. egy dobozka vagy szintén egy befőttes üveg ami tele vagy idézetekkel meg ilyenekkel amik motiválják stb. persze szép kivitelezésben. :)

Nagyon hamar szükségem lenne pár ötletre remélem tudtok segíteni! :/ :)))



2013. aug. 5. 13:55
 1/3 Válasz Vilmos ***** válasza:

Nekem az jutott most eszembe, amit egyszer már én is kigondoltam, karácsonykor osztálytársnak, de végül kifutottam az időből : egy saját magad faragta doboz.

Pontosabban nem CSAK a szó szoros értelmében faragott, mert valószínűleg egyetlen darab fából nem fogsz tudni egy valamirevaló dobozt kifaragni (ugyebár egy eléggé nagy darab és zömök, homogén anyagú fatuskó kéne hozzá) - tehát külön kéne a lapokat majd kifaragni, lesmirdlizni, meg ami kell, és utána pl. összeszögeled őket....

Vagy ahogy éppen kézre áll - ha még nem csináltál ilyet, akkor esetleg neten keress valamilyen barkácsútmutatót...


És ezt més esetleg megspécézhetnéd annyival, hogy amennyire tudod, olyan stílusúra csinálod, mintha egy amolyan benszülött szerű kelléktárgy lenne, vagy mintha egy lakatlanszigeten tengődőtől származott volna, és a doboz oldalaiba kívül (és/vagy belül) bevésegetsz a barátnődről olyasmiket, amiket Te gondolsz róla, amilyennek szereted, amiknek örül... ilyesmiket.

2013. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dobozba meg rakj egy társastánc tanfolyamra jegyet. Nagyon jó önbizalom fejlesztő és kiváló szórakozás is.
2013. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi ötleteket :)) a csajszi már táncol (igaz nem társastáncot:D) de az nekünk a lehető legjobb táncsuli;)
2013. aug. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!