Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magányos lettem. Család...

Magányos lettem. Család nincs, gyerek más városban él. Barátnőim vidéken élnek. Munka, gyerek, háztartás stb örülnek, hogy élnek. Nem dolgozom, s annyira hiányzik a társaság, de a városban semmi közösségi élet. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 16:45
 1/3 Fanny1885 ***** válasza:
Iszonyat óvatosan megpróbálnék hozzám hasonlóakat keresni az interneten.
2013. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Az évek alatt szépen elkopott mellőlem mindenki. Az a néhány barát, aki még annak nevezhető, vagy szintén más városban, vagy külföldön él. Tagja vagyok 1-2 közösségnek, de csak alkalmanként jövünk össze, úgyhogy sajnos teljesen egyedül vagyok én is. Egyedül fekszem, egyedül kelek, családom nekem sincs, és ha van is sokféle szórakozási, kikapcsolódási lehetőség, akkor sincs kivel megosztani. Én ezt úgy élem túl, hogy egyrészt mindig lekötöm magam valamivel, ha más nincs, akkor internetezek, másrészt igyekszem azokat a helyzeteket, amikor társaságban vagyok a lehető legintenzívebben megélni, és megbecsülni.
2013. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmiben nem lelem örömömet. Meguntam az internetet is, olvasgatok s várom az estét. Az emberek családban is magányosak. Családban élnek mégis mindig a netten lógnak. Nekem társaságra van szükségem, barátnőre, barátra. De hol találok ?
2013. aug. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!