Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan Gergely nevű férfit,...

Van olyan Gergely nevű férfit, akinek hosszú távon boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolata, rendezett családja van ( gyerek)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mi köze a névnek a boldog párkapcsolathoz és a gyerekhez??????????????????????????????????????
2009. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
már hogy itt van-e olyan Gergely nevű férfi?nem értem a kérdést
2009. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Milyen idiót@ kérdés ez?

Biztos van de te attól te nem leszel boldogabb!

2009. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Na, ezt a kérdést NEM kellett volna. Van biztos olyan Gergely, aki épp a 6. feleségétől válik, meg olyan, aki 17 éve ugyanazt a lányt szereti és 20 éve házasok. De ez előfordulhat a Józsefekkel, Gáborokkal, Sándorokkal, Helgákkal, Annákkal...
2009. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Minek nézitek ezt az oldalt és válaszolgattok használhatatlan válaszokat, ha szerintetek itt idióták vannak az idióta kérdéseikkel?

Még az a világ nagy szerencséje, hogy ti léteztek és nincs sose kérdésetek és mindenre tudjátok a választ. Csak erre nem.

2009. okt. 26. 07:54
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
szerintem meg provokatív vagy 1xűen.ha valami alapja lenne a kérdésednek,(számmisztika, vagy névmágia) akkor azt írtad volna kommentbe...eszméletlen, hogy még Te akadsz ki!!
2009. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés teljesen jogoss! Mint tudjuk: Nomen est omen, azaz a név kötelez. Namost, a Gergely név jelentése: éberen őrködő. Ebből az axiómából már könnyen levezethetjük, hogy a Gergelyeket párkapcsolati kérdésekben is ugyanez az attitűd vezéreli. Tehát a válasz éppen ellentétes előjelű a kérdésben felvázolt hipotézissel, azaz, a Gergelyek mindent megtesznek párkapcsolatuk sikeres működőképességének érdekében.
2009. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mért is kéne magyarázkodni????????

Ha azt kérdezem, láttál-e már almát,akkor magyarázzam meg, hogy mi az az alma és hogy is volt a paradicsomba?

Amúgy, ha említek számmisztikát vagy mást, akkor is azzal kezded, hogy na ezt nem kellett volna, akkor meg miért is hozod fel példaként?

2009. okt. 26. 08:11
 9/13 anonim válasza:
Érdekes kérdés,én is feltettem magamnak korábban hasonlót.A fiam is nemsokára 17 éves lesz.Már bölcsődés korától jártunk Vele különböző vizsgálatokra,fejlesztésekre,7 éves kora előtt merült fel először az autizmus gyanúja,14 évesen kimondták:intelligens autista,aki látta a "Lesz ez még így se" c.filmet,el tudja képzelni,milyen felnőtté válnak majd ezek a gyerekek.Bárhol voltunk,ovi,suli,stb.akit Gergőnek hívtak,valamilyen probléma mindegyikkel volt:pl hiperaktív,stb.A név kötelez? Nem tudom,de természetesen a fiamat is Gergelynek hívják.Üdv.
2009. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek Gergelyt és nem buta,nem autista éa habár még csak 7 éves bízom benne ,hogy nem lesz impotens sem.Sőt Gergő is van az ismerettségi körömben kettő is és azon kívül, hogy mindkét Gergő eleven rosszat mondani nem tudok rájuk.A számmisztika-névmisztika dologhoz meg nem elég a Gergely magában oda vetetéknév és születési dátumok is kellenek.
2009. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!