Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Mennyi esélyem van arra, hogy az Egyesült Államokba ki tudjak menni dolgozni és élni orvosként?

Figyelt kérdés
23 éves általános orvostan hallgató vagyok a Semmelweis Egyetemen. Egy évem van még hátra az általános orvosiból és utána szeretnék sebésznek szakosodni. Tudom, hogy nagyon nehéz kijutni főleg úgy, hogy nincs kinn ismeretségem, de mégis szeretném ezt megvalósítani. Mennyire lehetséges ez?

2013. aug. 8. 13:53
 1/3 lajcsilaralaura válasza:
0.11%
2013. aug. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha vágod a külföldi nyelvet meg pénzed is van hogy ki utaz akkor 70,5%
2013. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy felrobbantson az Alfa Jihad? Vagy belekeveredj egy drogcsempészetbe és a Guantanamói börtönben köss ki, ahol nem éppen kesztyűs kézzel bánnak az emberekkel.


Esetleg meghalj cunamiban, vagy tornádóban? Csak azért haljak meg, mert megvettem ott a legdrágább kocsit és okostelefont? Semmi pénzért sem!

2013. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!