Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek korai 14 évesen...

Szerintetek korai 14 évesen tetkót csináltatni? Már régóta gondolkozom ezen, csak nem tudom hogy szülői engedéllyel sem biztos hogy megcsinálják. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Korai. Gondolj bele hogy fog az torzulni ahogy nősz.
2013. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:

16 év alatt semmiképpen nem tetoválnak rád, törvény tiltja. 16-18 közt is csak szülői engedéllyel.


Egy tetováló

2013. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne csináltass. Egyrészt mert el fog torzulni, másrészt mert felnőttkorodban megbánhatod, hogy csináltattál. Várj még vele pár évet...
2013. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nagyon korai! én kivártam a 18-at, pedig 14 évesen már én is nagyon szerette volna. én ugyan elhatároztam, hogy konkréten mit akarok, de az egyéniségem nagyon sokat változott 4 év alatt és éppen simán alakulhatott volna úgy, hogy ami 14 évesen tetszik, az 18 évesen már nem fog. várj csak vele, és iagaz van az előttem lévőnek, 14 évesen nem is lehet tetováltatni. az meg nem éri meg, hogy elmész valami olyan helyre ahol nem érdekli a tetoválót hány éves vagyok, megcsinálja, csak éppen a végeredmény nem lesz túl jó...
2013. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!