Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok és kiáll a...

16 éves fiú vagyok és kiáll a fülem, szerintetek mit csináljak? Normális válaszokat kérek ha lehet

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el, vagy menj plasztikai sebeszhez. Mast nem tudsz csinalni, attol hogy az oldaladon alszol nem fog kevesbe elallni.
2013. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyennek születtél, mit tudnál csinálni?^^ Én 16/L és szintén egy kicsit.
2013. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz.

1. rájátszol.

2. leplezed.


1. Vedd viccesre. Te magad tréfálkozz a füleddel. Persze csak ha szívből jön, akkor ér valamit, ha gondolkodni kell a poénon, erőltetett, az nem jó. Pl. ha dumálnak a haverok, s te is odamégy hozzájuk: Jöttem radarozni.


2. Növeszd rá a hajad, az elfedi.


De leginkább semmit, ne foglalkozz vele. Akinek tetszel, elálló füllel tetszel. Akinek nem, ezzel meg mit foglalkozol.


A plasztikai műtétet kizárólag akkor javasolnám, ha nagy lelki trauma neked ez. Ugyanolyan műtét, mint bármelyik más, ugyanazokkal a kockázatokkal.

2013. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsoltyy98 válasza:
Nekem is kiáll nem is kicsit 15 éves vagyok fiu eddig én is poénkodtam rajta mert igy sokkaal másabb pld mikor kérdezték hogy jösz valahova .. olyankor mondtam hogy persze mindjárt felszállok a füleimmmel .. de most nyáron megyek visszaállitatni...
2014. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!