Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem kéne letörölni a 0-tól...

Nem kéne letörölni a 0-tól 50%-os válaszadókat?

Figyelt kérdés
Annyira bosszantóak, nagyon sok a trágár, provokatív válasz. Semmi értelmeset nem tudnak írni, csak szítani a feszültséget. Nem lehetne őket egyszer s mindenkorra kidobni innen?
2013. aug. 10. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Van aki csak poénból leszavaz mindenkit pl. És nem mindegyik 0-50%-os t.roll. Meg néhányan ugye leszavaznak másokat, csak mert nem egyezik a véleményük, pedig lehet hogy nagyon is jó választ írtak. A trágárkodókat be lehet jelenteni és végül úgy is ki lesznek tiltva. Ennyi.
2013. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

az aztán nagyon értelmes lenne...nekem nagyrészt csak azért van ilyen kevés százalékom mert csak az igazat írom és nem nyalom senkinek a seggét.


megnézheted bárhol, a seggnyaló, semmirekellő válaszok mind 90 százalék felett vannak..pedig nem hasznossak sőt inkább offolásnak veszem.ezek után adok egy teljesen korrekt választ azt mg lepontozzák..

2013. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akik lehúzzák azokat, akik nem értenek egyet velük. Én is 90% fölött voltam ameddig nem vesztem össze egy rasszista bunkóval és nem mondtam meg a véleményemet egy erőszakos apának. Ha helyeseltem volna nekik, akkor még mindig magas lenne a százalékom.
2013. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Semmi jelentősége nem lenne, mert 2 perc múlva újra beregisztrálnak másik néven.
2013. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
dede
2013. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha íram hatalmas baromságot. Humor oldalról full extrás hozzászólás.100%hasznos volt. De az valójában mégsem segítség.
2013. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!