Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ZTE BLADE III kamera lenémítás...

ZTE BLADE III kamera lenémítás, lehetséges?

Figyelt kérdés
Akárhogy próbálom, néma üzemmód, beállitásoknál, sehogy nem tudom levenni a kamera hangját, és zavaró! valaki tud megoldást?
2013. aug. 11. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
na ba.sszus nekem is pont ilyen telóm van, és még nem jöttem rá. engem is nagyon idegesít. mondjuk az egész úgy sz.ar ahogy van, szerintem.. de kíváncsi leszek hogy tudja-e valaki.
2013. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem eddig semmilyen bajom nem volt vele, kivétel az hogy az aksi kicsit hamar lemerül + a kamera némítás... De az árkategóriájában nem egy rossz telefon...
2013. aug. 11. 05:25
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem az egész nagyon lassú, és lefagyogat. de akkor biztos csak az enyémmel van ez a gond.
2013. aug. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ne futass egyszerre 20-30 alkalmazást, néha böngészd a feladatkezelőt is, és minden nap inditsd újra a rendszert, nekem ez segített hogy ne legyen olyan lassú...
2013. aug. 12. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!