Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS Ezt írja a POU-m nem...

SOS Ezt írja a POU-m nem tudom mit csináljak kérte a e-mail címet én be írtam erre kéri a jelszót is de azt nem merem be írni utána belépés utána mi lesz. Nem tudok biztonsági mentést se így csinálni?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen hogy oldjam meg hogy ne veszítsem el a 101 szintű Pou-mat attol félek hogy rá tesz a 1 szintre

2013. aug. 13. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van? Most akkor mit ír ki? Kéri a jelszót? Hát jóhogy kéri, ha csak az e-mail címet kérné akkor bárki be tudna lépni... Írd be a jelszót..
2013. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is írt ki ilyet. Beírtam a jelszót nem lett semmi, ugyanolyan szintű maradt.
2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem csak utána van egy olyan hogy be írtam az e-mail címet és jelszót ott van hogy belépés akkor ugyan úgy ott maradok a 101 szinten?
2013. aug. 13. 14:25
 4/6 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok

Ma megint kérte az e-mail címet meg a jelszót, beírtam és most egy szintet visszaléptetett. 27-ről 26-ra. :D

2013. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Írjátok be az e-mail címeteket,lépjetek be az e-mail fiókotokba,mert arra küldenek egy jelszót és azt kell beírni.Utána ugyanúgy 101-es szintű maradsz,csak adhatsz neki nevet,meg ilyesmi.

Ui:Ne lépjetek ki,miközben keresitek a jelszót (ne a telefonodon nézd meg az e-mailt).

2013. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már kész be léptem. 113-ról le tett a 97 szintre ma 100-szintű vagyok..
2013. szept. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!