Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltam állásinterjún, ahol...

Voltam állásinterjún, ahol telemarketing lenne egész jó fizetésért egy T-partnernél, viszont azt mondták az 1. havi fizetésem a Telekom lassúsága miatt csak 2 hónap múlva kapom meg, szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én így nem mennék bele.
2013. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam pár éve ilyen t-s csoportos tájékoztatón, azt mondták kb 2 hónap a betanulás, utána visszamenőleg fizetnek annak, aki végigcsinálja és túl van az első munkanapján. Nem lehet, hogy ezért mondták neked is a két hónap utánra a fizut?
2013. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy így van, én nem konkrétan a Telekomnál voltam hanem annak egy partner cégénél akik az ő termékeit értékesítik úgymond, és ott szó szerint azt mondták, hogy a sok fizetés miatt lassan tudja ezt intézni a telekom és 2 hónap múlva kapom meg, na mind1 elvállalom mert csábító munka, maximum olyan lesz mint a fogadás vagy bejön vagy nem
2013. aug. 14. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Telekom megbízásából végzek telesales munkát, de szó sincs semmiféle fizucsúszásról, mindig időben jön. A partner sumákol valamit, semmiképp ne mész így bele, ha rám hallgatsz!
2013. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!