Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gitártanárnál hogy lesz?

Papa777 kérdése:

Gitártanárnál hogy lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb fél éve gitározok, de csak otthon, önszorgalomból. Az alap akordokat akusztikus gitáron tanultam meg, majd beruháztam egy elektromos gitárra, Guns roses-tól játszok inkább, az egyszerűbb számokat ( sweet chuld o mine), de főként green dayt. Az utóbbi valljuk be nem annyira nehéz, inkább csak power akordok.

Skálázni nem nagyon skáláztam, max 1-2 alkalommal, inkább csak akordoztam, illetve számokat tanultam.

Nos, ha elmennék egy gitártanárhoz, mit csinálna először szerintetek? Felmérné, hogy eddig mennyit tanultam, mit tudok, vagy kezdenénk úgy, mintha életemben először nem fogtam volna gitárt a kezemben? (mellesleg akit néztem tanárt, nagyon képzett).



2013. aug. 13. 18:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Nálatok hogy zajlottak az 1. órák?
2013. aug. 13. 18:59
 2/2 pliku válasza:
Azt hiszem nálam úgy volt,hogy leültetett,hogy játszak,így felmérte mit tudok,aztán az alapokból azokat elkezdte azt tanítani ami nekem kimaradt.Elkezdtünk skálázni,most 1 éve járok hozzá (előtte 7év klasszikust lenyomtam)improvizálni tanulunk már!15/F
2013. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!