Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám csúnyán megszíva...

Hogyan tudnám csúnyán megszívatni és kikészíteni apum csaját azaz "drága mostoha anyucimat"? 14/L

Figyelt kérdés
Apum 41 éves a csajszika 34. Kicsit elegem van abból hogy állandóan teszi a fejét mintha olyan nagy valaki lenne. Mert neki van diplomája... Ki nem sz**ja le? :DD És azt se szeretem hogy állandóan beszólogat meg szekál. Meg szeretném mutatni neki hogy velem nem érdemes harcba szállni. Szeretnék néhány emlékezetes pillanatot számára. Olyasmikre gondoltam hogy arckenőcsbe valamit, vagy hashajtó hatású dolgok.. Vagy csak egy kicsit is lássam szenvedni!! :D

2013. aug. 13. 22:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Beszéld meg apáddal és esetleg a barátnőjével is hogy mi az ami téged zavar. + gondolj bele abba Te mennyire örülnél ha valaki ilyen módon megszivatna.
2013. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Húzzál aludni,takonypóc
2013. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Apumnak mondtam már hogy beszéljen vele vagy majd én intézkedek és annak egyiköjük sem fog örülni.. Apum csak röhög rajtam szóval inkább kezembe akarom venni a dolgokat. :D Am köszi de még nem vagyok álmos.. :)
2013. aug. 13. 22:56
 4/9 anonim válasza:
46%
Nézz ilyen tinis romantikus filmeket, abba van sok ilyen. + szórakozás egyben. :)
2013. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, és nyilván minden megoldódna, ha megszívatnád.látszik, hogy 14 vagy.
2013. aug. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Feküdj le apáddal így nem lesz szüjsége a nőre és kidobja. Ennyi
2013. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy mindenki engem fikáz, mert 14 éves vagyok és hülye meg trolloló. De azért annyi eszetek nektek is van hogy ilyen hülye válaszokat adtok! :*
2013. aug. 14. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Komolyan gondoltam
2013. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Fogkrémbe vagy az ásványvizébe só?"véletlenül" leöntöd?kedvenc magassarkújának eldugod a párját?hashajtó a cukorkái közé?vagy simán csak szólj vissza,mindig tiéd legyen az utolsó szó.Ezt utálják.:D
2013. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!