Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az új "divat" a gyógysze...

Mi ez az új "divat" a gyógyszerreklámokban? Lehet ilyet?

Figyelt kérdés

Egyre több gyógyszernél látom, hogy a reklámjukban egy másik (márkásabb, drágább) termék helyett ajánlják a sajátjukat. Ilyet lehet?

Például most van ez a Candida Teva reklám, ahol mondják, hogy ugyanolyan jó, mint a Canesten, csak sokkal olcsóbb. Meg régebben volt a Prostamol Uno helyett is valami.


2013. aug. 14. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ezt csak azért tehetik meg, mert a leszólt termék is az övék volt, csak egy régebbi csomagolással, stb. Tehát saját gyártást le lehet szólni. Az újat igy reklámozza, ez nekem is visszatetsző, már csak azért is, mert a gyerekeket arra tanitják, hogy úgy juss feljebb, ha a másikat letaposod. Nem. Ne taposd le a másikat, de az érdemeidet jól tudd érvényesiteni. De ehhez finom diplomácia és rengeteg ész kellene.
2013. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!