Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el? :|

Hogy mondjam el? :|

Figyelt kérdés
Elvesztettem a pénzemet, ami több mint 10.000 volt.. hogy mondjam el anyunak, apunak? mit tegyek???? a naplómban volt legutóbb asszem, de eltettem gondolom máshova is.... kérlek segítsetek:-) H.E.L.P.M.E

2013. aug. 14. 21:07
 1/4 anonim válasza:
akkor túrd fel az egész szobádat.gondolom arra csak emlékeznél ha elköltötted volna.nem lehet,hogy valaki kölcsön vette,csak elfelejtett szólni?
2013. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

lehet hogy máshova raktad/kölcsön adtad valakinek/elköltötted.

de ha elvesztetted volna akkor mond el nekik mindenki szokott hibázni..

2013. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyu, Apu elkevertem egy tíz ezrest, de megkeresem, ne haragudjatok, hogy várni kell rá.
2013. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én régen pont ugyan így jártam egy kicsit nagyobb összeggel. Jött egy vendég, én pedig szépen eldugtam egy bomba biztos helyre. Miután nem találtam meg (nyáron akartam elkölteni és csomagoláskor kezdtem keresni), szóltam Anyunak, aki eleinte idegesen fogadta, hogy hogy lehetek ennyire felelőtlen. De nem lett belőle baj.

Visszatérve nyárról megtaláltuk és tényleg bomba biztos helyen volt. :D Annyira, hogy amikor ott kerestem, akkor se találtam rá. Utólag hallgathattam amint Anyukám mindenkinek nevetve mesélte el a sztorit, hogy milyen jól elrejtettem a pénzem. :D

2013. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!