Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találom meg a Farming...

Hogy találom meg a Farming Simulator 2011-be a térképet?

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem le ( SZÁMÍTÓGÉPRE ) a farming simulator 2011-et. Amikor beléptem kiad 1 trakit, egy kombájn-t egy vetőgépet egy tárcsázót és egy permetezőt ja és egy szántót. Na és tegnap azt vettem észre hogy van még egy kombájn amit nem is én vittem el ahol aratnak hanem a játék! Szeretném traktorral oda menni amkor a magot üríteni kell. de a térkpen nem tudom megtalálni mert a térkép kicsi.

Tudnátok ötletet adni hogy találjam meg térképen a sárga kombájn-t? Mert már kerestem mindenhol:(


2013. aug. 19. 22:11
 1/2 anonim válasza:
9-esel tudod nagyítani! am az a kombájn lent van a sörfőzdénél menyél a át a helyen és ott a sörfőzdénél keresd! :)
2013. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2013. aug. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!