Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi célja a kormány...

Szerintetek mi célja a kormánynak, hogy ennyire törődik az országgal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a romabűnözésre, munkahelyekre, s még tánogadják a szülést is pénzel, mit akarhatnak ? Miért nem tesznek ezek ellen? megoldás lenne! De miért nem tesz a kormány semmit hogy jobb élet legyen?
2013. aug. 19. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nem érdekli őket.
2013. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyerekszülést most támogatni akarják,de nyugi,ahogy jönnek a választások szenté vállnak és minden hú de jó lesz utána meg ismét sz arnak ránk.

Vélemény:semmit sem tudnak a valós életről,a fejükbe szállt a pénz és nem jut eszükbe hogy másoknak is meg kéne élniük valamiből de bőszen magyaráznak hogy ők milyen sok jót tesznek,az már mindegy hogy az árak emelkednek,ha a fizetés nő akkor sem olyan mértékben hogy rendesen megélhessen az ember,de közben jártatják a szájukat hogy éljünk meg 48ezer forintból meg ha a férj veri az asszonyt akkor szüljön gyerek hogy megbecsülje őt(a gyereket nem verné????)

Tennének ők valamit ha szépen meg sem mozdulnánk,otthon maradna mindenki a fenekén,na akkor állambácsi 30perc múlva vonyítva rohanna az emberekért és mindent megtennének hogy végre dolgozzunk és ne álljanak a dolgok.

Illetve van egy olyan javaslatom is hogy dugjuk be őket a 8kerbe 48ezer forinttal és had vigadjanak ott(de nem vagyok szemét,nem kell egyedül élniük,Orbán mellé mehet Gyurcsány lakótársnak)

2013. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy nemérdekli őket. minden okkal történik. én szerintem azt akarják hogy törjön ki egy polgárhábórú! a magyarok, és romák. dehogy ez mire lenne jó, azt nem tudom. se tuti erre megy ki a játék. és zavar, mert kissebbség vagyok! inkább legyenek munkahelyek/nagyobb/bűnszigorítás/ ,biztonság, mintogy ílyen országba éljek hol mindenki rám mutogat. nem ismerik a kivételeket.
2013. aug. 19. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!