Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nokia Lumia-k mennyire jók...

Nokia Lumia-k mennyire jók zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyire hangzik jól a zene rajtuk, hangerőszabályzó és háttérzaj van vagy nincs
2013. aug. 20. 19:38
 1/6 anonim válasza:
Jómagam szoktam használni zenehallgatásra és azt kell mondjam, hogy nagyon jók...bár nem tudom, hogy te meg melyik lumiára gondolsz konkrétan, de a 820-ban van pl. Dolby Headphone, ami azért rendesen dob a hangzáson...általában a gyári, dobozban adott fülesek nem a csúcs minőséget reklámozzák, de ha más fülest rákötsz, akkor úgy is jó...equalizer van, tudsz saját magad is beállítani...jah a zenelejátszókból több is van, személy szerint vagy a Nokia Zenét vagy a gyári lejátszót ajánlom...háttérben is tudnak futni, záróképernyőn keresztül is navigálható...de mondjuk, amit most leírtam az a wp8-as lumiákra érvényes, csak azért mondom, hogy úgy vedd készpénznek
2013. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olcsóbb kategóriára gondolok, vagyis 520(esetleg), de főként 620.
2013. aug. 21. 13:07
 3/6 anonim válasza:
Hát ott nincs Dolby Headphone, de a többi dolog, amit írtam az mind érvényes a többi wp8-as lumiára is...szóval az ajánlott programok, meg a hangzás fülesekkel ugyanaz
2013. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. aug. 21. 16:12
 5/6 anonim válasza:
Én tegnap vettem 520-as verziót, amit adtak hozzá füles, háát, nem a legjobb. Teljesen felhangosítottam, miközben játszottam az angry birds-sel, és semmit nem hallottam. Viszont yt-n videó nézéskor jól hallatszanak a hangok. Nem tudom, hogy fogom majd a zenét hallani, ha buszozok... én lehet veszek hozzá új fülest.
2013. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van három fülesem, azzal nem lesz gond :) A lényeg az hogy maga a készülék jól szól e ha van jó fülesem.
2013. aug. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!