Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anime-rajongók! Megéri megnézn...

Anime-rajongók! Megéri megnézni a D. Gray-man-t? Eddig csak az első részt láttam és az nem nagyon jött be, de hátha a többi jobb. Ezenkívül tudnátok ajánlani valamilyen zombis animét?

Figyelt kérdés
A zombisok közül láttam már: Zombie Loan, Highschool of the dead

2013. aug. 20. 20:06
 1/10 anonim válasza:
Szerintem megéri, bár én nem láttam végig, de jónak mondják.
2013. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

kore wa zombie desu ka?

ez egy zombis anime, bár nincs sok köze a zombikhoz... :)

2013. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Majd belenézek, hátha tetszeni fog.
2013. aug. 21. 14:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azért akarod megnézni a D.Gray Man-t mert zombis animét akarsz akkor nagyon rossz helyen keresed.
2013. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Az első fele anno nekem sem tetszett, 52-től fölfelé viszont már egyöntetűen imádtam, másabb lesz az anime hangulata és ott kezd a sztori is körvonalazódni. Az első felét sajnos agyonfillerezték.


Mivel személyes kedvencem, így nehéz elfogulatlanul véleményt alkotnom, mégis azt javaslom, hogy amennyiben szereted a darkosabb hangulatú, helyenként kimondottan komor, ugyanakkor időnként agyzsibbasztóan beteg, ám hangulatos shouneneket, akkor megéri folytatnod. Az első feléből érdemes kihagyni a fillereket (többnyire elszórtan vannak, kb. 40-50.részig van egy összefüggő fillersztori), a második része meg már pörgős és kimondottan izgalmas. :)


Persze, a shounenek többnyire olyanok, hogy vagy megragad bennük valami (karakterek, hangulat, történet, stb.), vagy pedig, ennek hiányában felejtősek.


Ami még segíthet ilyenkor, ha nézel AMV-ket, trailereket (lehetőleg ne zenére összevágott fightokat, mert azoknak min. 80%-a egy az egyben spoiler), aztán ha azok vagy meghozzák a kedved a folytatáshoz, vagy sem.


Itt van néhány, ha gondolod, nézz beléjük:


http://www.youtube.com/watch?v=FpvxHoZwZqA


http://www.youtube.com/watch?v=0oBm4YpUpbw


http://www.youtube.com/watch?v=gSCCu1xUgC0

2013. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. aug. 22. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Megtalálhatod őket indavideón, de akkor google-ban keress rá. Mellesleg zombis animének ajánlom a Sankareát, bár elég lassan indul be a történet.
2013. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 10. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
A D.Gray-Manben túl sok a filler és a végére elég kusza a történet.
2013. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha kimondottan zombisat keresel akkor nem. De amúgy én végignéztem az utolsó részig, és bár voltak olyan részek amiket csak végig szenvedtem, maga az anime annyira jó hogy szó szerint nem tudtam leállni vele. én nagyon ajánlom hogy nézd meg, de ne kedvetlenítsen el az első pár rész, mert később nagyon megéri.
2013. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!