Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jobb tanuló,...

Hogyan legyek jobb tanuló, hogy szoktátok meg a több tanulnivalót?

Figyelt kérdés
11/L vagyok és 8 osztályos gimnáziumba járok.Általánosban még csak 5-ös volt a bizimben de most 5.-ben már több volt benne a 4-es mint az 5-ös.Szeretnék jobb tanuló lenni és ezerrel hajtok is rá viszont sokkal több a tanulni való és nehezebbek is . Ti ezt hogy szoktátok meg ? Anyukám szerint azt sem valami jó ha suli után ismét egész délután tanulok .Viszont ha nem ezt csinálom akkor 60% hogy nem lesz ötös a dogám. (puskázni nem szeretnék!!!)
2013. aug. 21. 12:10
 1/4 anonim válasza:
Mikor haza érsz a suliból pihenj le elöször és csak aztán tanulj..:) az nem jó hogyha haza érsz és már máris tanulsz.. az a legjobb ha este lefekvés előtt átnézed a tanagyagot.. és reggel mikor fel kelsz.:)
2013. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ ! :) majd szeptemberben kipróbálom
2013. aug. 21. 12:35
 3/4 _Fanni_ válasza:
Velem ugyanez volt csak én hatodik után mentem át..Az természetes hogy elsőre több a négyes.Nekem most nyolcadikba kettővel több lett az ötös...Haladunk kis lépésekben.. Szerintem is jó ha lefekvés előtt átnézve,de ha előtte nem tanulok meg nem ér semmit.. Suli után pihenjen le egy kicsit esetleg nasizz vagy mozogjon hogy jobban. Fogjon az agyat azután kezdj neki a tanulnivalóaknak majd írd meg a leckét.. Erre én is csak nem rég jöttem rá,de hatásos ;)
2013. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. aug. 30. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!