Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék be a mozi...

Hogyan juthatnék be a mozi filmbe? LENT. (A film 16+-os)

Figyelt kérdés
12 vagyok és szeretnék megnézni a corvinba egy filmet Kick-Ass 2 de sajnos 16 karikás és nem tudom megnézni de nagyon érdekelne. Ti mit csinálnátok ilyenkor? Mondjam azt hogy voltam már 10 és 6 éves vagy mi? Ja és ha az valamiben segít jön velem a nevelő apukám
2013. aug. 23. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

odamész és kérsz egy jegyet:D

ha diákjegyet kérsz, akkor elkérik a diákodat, amin viszont láthatják a korodat, úgyhogy ne kérj diákjegyet.. drágább valamivel, de akkor nem kérik el, vagyis kisebb a kockázata, hogy megtudják a korodat:D

ez csak egy tipp, aztán vagy bejön, vagy nem:D

de ha más nem, apád megy oda és kér két jegyet (ugyanezen az elven, hogy ne kelljen diákot mutogatni) és akkor annyi, nem kötözködnek:) miután kifizetted, már kénytelenek beengedni:D

2013. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a normális és hasznos választ ment a zöld!
2013. aug. 23. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasznos?


Frászt.


Bárki bármilyen jegyet vehet.


Nem a jegyvásárlás korhatáros, hanem a film megtekintése.


Hiába van a 12 éves kérdező kezében akármilyen jegy, tisztességes helyen nem engedik be 16-os filmre.


Más kérdés, hogy ebben a mai világban kutyát sem érdekli, hogy egy 12 éves akár egy 18+ filmet akar megnézni... De hát Magyarországot ilyennek szeretjük.

2013. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én legalább a kérdésre válaszotlam...

de amúgy a kor ellenőrzését a jegyvásárlásnál, a pénztáros dolga.. elvégre a jegy már feljogosít a film megtekintésére.. és az ő dolga, hogy ellenőrizze, kinek ad megtekintési jogot


amúgy meg ne hőbörögj, még a gyerekmeséket is karikázzák... és a 12 év már nem azt jelenti, ami a te korodban volt 12 év..

2013. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nemtudom hogy ott hogy mennek a dolgok de az itteni moziban mindenkit beengednek akár a 18+os filmre is. Azt mondják hogy az csak ajánlott korhatár, nem kötelező betartani.
2013. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel a jegy nem névre szóló hanem szabadon átruházható, ezért teljesen felesleges a jegyvásárló életkorát ellenőrizni.


Belépéskor, a jegy ellenőrzésekor kéne ellenőrizni az életkort, csak épp mindenki tesz rá.


Egyébként a kérdésre (Hogyan juthatnék be a mozi filmbe?) akkor válaszoltál volna, ha azt írod, jelentkezel statisztának. ;)

2013. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gondolkodtam is, hogy benyögöm a statisztás szöveget, de aztán gondoltam normális leszek és próbálok segíteni:D
2013. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most akkor be engednek? Anyukám is azt mondja hogy most ne izguljak ezen de hát ki tudja a ti véleményetekre is kiváncsí vagyok?
2013. aug. 23. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:
beengednek, ne parázzál:D csak ne legyél feltűnően izgága:D
2013. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi. Nem leszek az csak át parodizálomn a filmeket ahogy szoktam és igy elnevettem magam
2013. aug. 23. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!