Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden túl tökéletes?

Minden túl tökéletes?

Figyelt kérdés
miliomos vagyok a villámban élak a völegényemel aki tökéletesen jó pasi és szerete engem én is őt várom a kisbabánkat lediplomázott állatorvos vagyok a völegényemnek is van jo munkája ügyvéd 22 éves vagyok és nem kérkedésből de nagyon szépnek is tarotm magam boldog vagyok már tulságosan is...félek hogy valami elromlik mert már jobb nem jöhet csak roszab vagy feleslegesen agodok?
2013. aug. 24. 01:00
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi férre írtam 25 éves vagyok
2013. aug. 24. 01:01
 2/8 cathilina ***** válasza:
Kamu. Ha lediplomázott állatorvos lennél, tudnád, mi az a központozás. A diplomamunkához ugyanis kell.
2013. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aztán felébredsz és bilibe lóg a kezed.
2013. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

milliomos

élek

vőlegényemmel

szeret

vőlegényemnek

tartom

túlságosan

rosszabb

aggódok

A kérdésre válaszolva nem feleslegesen aggódsz, ugyanis írni nem tudsz normálisan a saját anyanyelveden... Azt ajánlom neked, hogy a sok milliódból fizess be egy magyar nyelvtanfolyamra, ha már észt nem osztottak neked. Ja és persze először 22 évesnek írod magadat, aztán utánaolvasol, hogy hoppá az orvosi nem 4 év és hirtelen 25 éves leszel...KAMU. :)

2013. aug. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Messze van a tökéletestől, ha ilyen reménytelenül szar a helyesírásod.


Amúgy kamu.

2013. aug. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg milliomos vagy akkor légy szíves költs pár ezret nyelvtankönyvekre meg különórára helyesírásból.
2013. aug. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hu, forintmultimiliomoskent talan meg sajat lakasod is van... teny, hogy az allatorvosok nem mind inteligensek, mi fizikusok lenezzuk oket. De jol kereshetnek. Az ugyved mellett babaval veszelyes, h egy napot nem fogsz dolgozni es mire 5 ev mulva elvaltok, kepzett gyesszakerto leszel. Szoval menj dolgozni, vagy legalabb csinald meg a hazit!
2013. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 4 Ugyanez jutott nekem is eszembe mikor kijavította az életkorát.:)
2013. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!