Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek, ha bunkó...

Ti mit tesztek, ha bunkó veletek az eladó?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mivel itt mindenki kedves. O.O eddig egyik boltba se volt ilyen..

Ha ilyen kisebb bolt, ahol magába árul valaki, vagy csak egy család, akkor nagyobb az esélye, hogy bunkók, mert nem igen van tétje, hogy pl egy nagy áruházban bunkó veled, te bejelented, meg más is, akkor van esélye hogy kirúgják, kis boltban meg ha panaszt tesznek valakinek, hogy bunkó volt veled, akkor nem igen van tétje, max az, hogy a férje/ felesége rászól, hogy legyen kedvesebb. Legalábbis én így gondolom.

2013. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a hangulatomtól függ: ha jó passzban vagyok, akkor tudomásul veszem, hogy lehet neki is rossz napja ... ha rossz passzban vagyok, akkor kirántom a pult mögül
2013. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, ők is emberek, lehet ott van már a pult mögött 5 órája wc-re se engedik ki őket (pl. Tesco), csak ha a felettese is úgy gondolja.

Elnézem nekik, nehéz sorsuk van az eladóknak.


Ráadásul tudod mennyire fárasztó tud lenni a sok sík sötétség emberrel foglalkozni egyész nap? Barátooom... o.o

2013. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké,megértem,ha rossz napja van meg tényleg vannak idegesítő emberek,de attól még nem kéne...
2013. aug. 24. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, nem kellene úgy viselkednie, de lehet utána átgondolja. Vagy nem. :D Ez emberfüggő, viszont biztos vagyok benne, hogy te is voltál már olyan helyzetben, amikor helytelenül reagáltál egy adott szituációra, vagy döntöttél rosszul.
2013. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!