Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki a Kilari 103. Részétől...

Bella.Kérdez kérdése:

Valaki a Kilari 103. Részétől -153 kell magyarul vagy magyar felirattal ha van valami link vagy írjatok?!

Figyelt kérdés
ANIme KIlari 3.epizod

#anime #Kilaro
2013. aug. 24. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne
2013. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szinkronizálták le (még) és magyar felirat sem található.

Egyetlen angol fansub csapat fordította, de ők is dobták a 116. résznél. (Elvileg franciául megvan, de biztosra nem tudom.)

2013. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarul akkor nem is fogjak megcsinalni?
2013. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szinkronban még reménykedhettek. Bár az Animax megszűnésével nem tudom, mennyi igény marad animékre. Elvileg AXN-en lesznek animációs sorozatok, de, hogy ezek animék lesznek-e, nem tudom.

A felirat meg totál esélytelen. Miután a Kilari nagyon fiatal lányoknak szól, nem nagy az érdekeltsége feliratosan. Még ha az angolok meg is csinálnák, a magyarok akkor se foglalkoznának vele. Itthon elég kevés csapat van, ami ebben a műfajban tevékenykedik, és ha létrejönnek újak, hamar megszűnnek. Nincs nagy igény ilyenekre, sajnos:s:)

2013. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Phuj Kilari?

Na mindegy nem fujjogok. Tudtommal nem lesz többet magyar szinkronnal, csak felirattal találod meg....

2013. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
felirattal se lesz akkor sehol 103-153. Ig???
2013. aug. 28. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt se tudtam eddig, hogy van 3. évadja, még a másodikat sem találom, azt esetleg nem tudnátok meg mondani, hogy a második évad hol van meg magyar szinkronnal?

indavideóról már le törölték, tehát ott kilőve!

2015. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!