Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten ilyen helyek?

Budapesten ilyen helyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Önkéntes munkát keresek.14 elmúltam és elsőnek egy kórházat ajánlottak írtam is nekik de nem válaszoltak, aztán pedig egy állatmenhelynek , de ők se válaszoltak.Keresek már jó pár napja kórházakat,menhelyeket de nem válaszolnak vagy csak 16-18 felettieket várnak.Illetve az iskola bejelentkezésével fogadnának fel.Tudnátok nekem pár jó helyet írni Budapest környékén ahol lehet önkéntességet vállalni? Előre is köszi

2013. aug. 26. 01:15
 1/4 anonim válasza:
Szia! Próbáld meg a Baptista Szeretetszolgálatnál vagy idősek otthonában. Viszont általában 16 év alatt nem igen lehet önkéntességet vállalni kórházaknál. Egyébként miért jutottál erre az elhatározásra, mely egyébként igen figyelemre méltó? :) 22/L
2013. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebben állatokra vigyáztam, tehát mióta az eszemet tudom mindig segíteni akarok.Imádok segíteni az embereknek,állatoknak ha tehetném mindennap ezt csinálnám.Mivel úgy hallottam , hogy 14 évét betöltő személy kórházakban is segíthet( Eü.-ben akarok dolgozni), ezért egyből elhatároztam, hogy segíteni akarok!
2013. aug. 26. 17:56
 3/4 anonim válasza:
Nézd csak mit találtam :) [link]
2013. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jelentkeztem , de sajnos beteltek a helyek : (( ...AZért köszönöm
2013. aug. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!