Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ténylegesen Hol lehet panaszt...

Mandragora kérdése:

Ténylegesen Hol lehet panaszt tenni a Munkaügyi Központ ellen?

Figyelt kérdés

Szegény anyukám és saját tapasztalatom alapján is sajnos csak rossz tapasztalataim vannak.

A telefont soha nem veszik fel, nem segítenek semmit. órákat kell sorba állni. Tényleg olyan emberek ülnek az asztal túl oldalán, akik igazából semmilyen tapasztalattal nem rendelkeznek.

Pl: én akinek mondjuk nincs munkája, gyors és gépírással rendelkezve nem találok semmilyen állást úgy hogy diplomám van és más akinek semmilyen végzettsége nincs egy ilyen hivatalban még normális információt sem képes adni. Félre informál, és semmilyen ügyemet nem képes megfelelően kezelni. Szóval valaki akinek hasonló tapasztalatai vannak??



#munkaügyi közpönt #panasz bejelentés központok ellen
2013. aug. 27. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Es mit írsz a panaszba?

Nem vettek fel a telefont? - Mas dolguk volt.

Nem segítenek semmit? - A megfelel tájékoztatást megadják, a munka keresése a te dolgod.

Órákat kell sorba állni?- Mar rég kitaláltak az időpontot rendszert, ha időben mész, nem kell várni, egyebkent meg mit tehetnek róla, hogy ennyi a munkanelkuli?

2013. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Egyrészt: keserű a szőlő, hogy nem te ülsz ott, valamilyen gépírás-tudással, meg isten tudja milyen diplomával (egyébként aki ott dolgozik, 95%-ban diplomás), másrészt meg valakit csak okolni kell, hogy a nyilvánvalóan piacképes diplomáddal nem tudsz elhelyezkedni.
2013. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megértem a helyzetedet, elég felháborító, mert ez tényleg így van, de az a baj, hogy tenni ez ellen semmit nem fogsz tudni, max csak annyit, hogy kiröhögteted magad.

Nekem sem segítenek semmit, a recepciós kisasszony mikor én mentem regisztrálni azt hittem szóba sem fog velem állni, úgy nézett rám, mikor mondtam, hogy szeretnék regisztrálni, mint akinek főhercegnői rangja van, akit nem szólíthat meg akráki. Pedig sem az öltözködésemre, sem a szagomra sem a modoromra nem lehetett panasza, direkt ügyeltem arra, hogy kifogástalanul jelenjek meg, a legjobb modoromat vettem elő, mégis úgy kezeltek mintha valami ocsmány eldeformálódott lény lettem volna.

És abban is van igazság, hogy nagyon sok titkárnő és egyéb ügyintéző nem ért a feladatához. Ők sajna valakinek valakije, és úgy bekerült oda, persze nem általánosításból mondom, egész biztos vannak, akik megfelelő képesítéssel és tapasztalattal rendelkeznek a munkához...de nagyon sok az olyan, akinek inkább állatokkal kellene foglalkoznia, nem pedig egy irodában ülnie.

Nagyon felháborító, de nem igazán lehet ez ellen tenni semmit.:/ max hagyni őket a fenébe és máshogy boldogulni.

2013. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!