Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet megvenni Lainer...

Hol lehet megvenni Lainer Laura:A Szent Johanna gimi c. konyveket Romaniaban?

Figyelt kérdés
Romaniaban lakom es mar olvastam az elso reszet.De sajnos online csak az elso resze van meg,ezert meg szeretnem venni az osszes reszt.Valaki tud mondani egy konyvesboltot ahol esetleg megtalalom?Nagyon fontos lenne es az is hogy kb. mennyibe kerul.Marosvasarhely kozeleben lakom ezert olyan boltokat irjatok ami itt van a kozelben,de ha nem tudtok kozelit mondani,akkor mondhattok olyan ami mashol van.Elore is nagyon szepen koszonom. :*

2013. aug. 28. 11:06
 1/9 anonim válasza:
[link] Én itt rendeltem meg őket.
2013. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Házhoz hozzák és nem annyira drágákák annyik mint a boltban + fuvar költség.
2013. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
en a David Konyvkereskedesen rendeltem meg minden onyvemet az oszim ajanlotta en meg vagyok elegedve vele ha felkeltette az erdeklodesedet akor ugy ird be hogy :David konyvkereskedes remelem segitettem
2013. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
bookline.ro
2013. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen de nem tudnatok megmondani hogy hogyan kell online rendelni?ne nezzetek hulyenek de meg soha sem rendeltem..:D
2013. aug. 30. 22:38
 6/9 anonim válasza:
A bookline-on berakod a konyveket a kosarba vegul megnyomod azt ,hogy fizetes. Ekkor bejon a megrendelolap amit kitoltsz es megnyomod a vegso megrendelest. Bocs az ekezetekert.
2013. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem gond az ekezet mert en sem tudok avval irni...nagyon szepen koszonom..:D
2013. szept. 2. 16:10
 8/9 A kérdező kommentje:
meg valami..ti a sajat nevetekkel meg a sajat telefonszammal rendeltetek?es kivittek?vagy hogy zajlott le az egesz?
2013. szept. 2. 16:22
 9/9 anonim válasza:
a könyvesboltba
2018. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!