Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ebay-en vásárolni akarok,...

Ha ebay-en vásárolni akarok, akkor ahhoz milyen kártya kell? És az árakat nem mutassa forintban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Pay for the item.

After you've won or bought the item, send your payment to the seller within 3 days. To pay with one of the electronic payment methods offered by the seller, click the Pay Now button in the listing or email notification If you're picking up the item, you can pay by any method the seller accepts (including cash).


Lefordítsam, v tudod használni így is az infot?

2013. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem angolos vagyok...szóval kérlek x.x
2013. aug. 30. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Az áru kifizetése:


Miután elnyerted vagy megvásároltad a terméket, 3 napon belül fizesd ki az eladónak. Az eladó által felkínált elektonikus fizetési módok közül választhatsz, kattints a Pay Now gombra a listán vagy az e-mailben kapott értesítésben. Ha személyesen veszed át a terméket, az eladó által elfogadott bármilyen módon kifizetheted, akár készpénzben is.

2013. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi^^
2013. aug. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!