Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom valakiről kiderít...

Hogyan tudom valakiről kideríteni, hogy valóban létező személy-e?

Figyelt kérdés
Interneten, facebook vagy email cím alapján

2013. szept. 1. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kortól nemtől függően esetleg telefonkönyvet felcsapod, bár a vonalas manapság kezd ritka lenni (pedig tök olcsó..)

vagy webkamera, esetleg ismerősök megkérdezése

2013. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esetemben akkor a webkamera játszik szerepet, mivel az illető külföldi
2013. szept. 1. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha megvan az email címe, akkor írd be a google keresőbe, a fb keresőbe és kihozza, hogy hol használja még az emailját. Persze, ha nem ál emailt használ.
2013. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem rejti magát, akkor a leírt módokon.


Ha másodlagos fiókokat, rejtett profilt használ akkor 'tisztességes' módon nem nagyon lehet lenyomozni. Jó, maguk az informatikai rendszerek készítenek árnyékprofilokat, összekapcsolnak különböző fiókokat.. tehát lehet én azt hiszem rejtve vagyok, közben valahol az álnevem össze van kapcsolva még a lakcímemmel is, és a kedvenc ételemmel.


Mondjuk én annyira nem is rejtem magam, olyan nagy szívem van hogy mindenkit szeretettel várok.


Ha valaki létezéséről meg akarsz bizonyosodni, első körben azon áll, hogy ő akarja-e. Megmondja-e a nevét, igazi képet küld-e, őt látod-e webkamerán..

2013. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megállsz előtte karnyújtásnyira. Ha keresztül tudsz nyúlni a testén, akkor jó eséllyel nem létezik, ha nem, akkor valószínűleg igen.
2022. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!