Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jól át baszni a...

Hogyan tudnám jól át baszni a tanárokat?

Figyelt kérdés

Van egy pát tanár aki tiszta szívéből utál és már csak azt várja hogy még egyszer megszegjem a házi rendet mert még nyáron látott energia itallal a kezemben és azt hiszi hogy én egyfolytában iszom meg hogy a szüleim nem tudnak róla mi közbe anyum vette nekem és azt mondta hogy ezzel sértem az iskola hírnevét ma meg ajtó ügyeletes voltam és nagyon korán oda álltam ügyelni és már nagyon untam az agyam és ezért bekapcsoltam az mp3-amat hogy legalább valami szóljon erre fel jön a tanár hogy mit képzelek én magamról hogy telefonozok mert ö azt nem tudta ahogy mp3-ról megy és elvette meg velem külön dolgozatokat irat azt hiszi hogy puskázok de amúgy 4-es v 5-ös szokott lenni és nem írja be a naplóba ugyan így vagyok a többi tanárral is és nem tudom hogy tegyek alájuk valami jó csínnyel

Valahogyan ki kellene velük szúrni

Íjén félékre gondolok hogy a tanári székbe tű stb.....

Anyumnak már nem is merem mondani mer kikészül mert már játszottak velem ilyet és nem lett jó vége nem tudom hogy mit csináltam hogy ezt érdemlem

A tanár lánya meg azt csinál órán amit akar zenét halat meg stb



2013. szept. 4. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
igazgatónak szólni vagy valami pl. felvenni az órát ahol görény a tanár és az is látszik hogy miket meg enged a lányának és megmutatni valakinek? persze nem az első öregasszonynak aki szembe jön veled az utcán hanem valami nagyobb hatalommal bíró egyednek
2013. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iskolaválltás jól jönne, miaz hogy jól megírod a dolgozatot és nem írják be a jegyet az 5 öst a naplóba, de ha 1 es lenne azt beírnák.
2013. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj be az iskolába reggel egy pisztollyal és lődd le az összeset!én ezt tenném:):D
2013. szept. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 David Van Hellsing válasza:
Kedves harmadik,én is ezt tenném az én tanáraimmal :).
2013. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Nem hinném, hogy ennyi lenne a baj. Ezeket a dolgokat meg lehet beszélni. Sajnos ebben az esetben nem érdemes szórakozni mert biztos te húzod a rövidebbet. Itt van egy lecke az életből. Lesz neked még ilyen főnököd ne aggódj. Legyél felkészült minden órán, hogy ne legyen támadási felülete. Valahol különben mindenkivel ilyen szigorúak. Addig jó amíg az 5-ös dolgozatodra nem ad 1-st. Ha még is eldurvul a helyzet nyugodtan szólj az igazgatónak, csak jól add elő magad. Ne félj behúzza majd fülét farkát.
2014. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!