Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklatás volt vagy tényleg...

Zaklatás volt vagy tényleg csakkérdéseket tett fel?

Figyelt kérdés
Fel adtam egy hirdetést hogy állást keresek erre hivott egy pasi hogy reklámokba statisztának vannak munkák éshogy fel tesz pár kérdést hogy mennyire vagyok stressz türö ezért ispénzt lehet kapni mondomok erreelkezd kérdezni olyanokat h tojást dobálnék.e? hányat?hova milyen erösségel? mi tetszene benne?ugyanezt végig kérdezte tányérral és ujsággal erre az ujságnál mondta hogy pont az az ujság van nála amit mondtam és hogymondjam el hogy hogyan tépném szét és ö ezt meg teszi mondom tépd ketté erre azt mondta hogy ne ilyen egyszerüen lassaban tépessemszét ekkor megilyedtemés le tettem a telot még hivott 3szor de nem vettem fel! Szerintetek?

2013. szept. 5. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan állást keress, ahol nem feltétel a jó helyesírás.
2013. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!