Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valami károm? (Bőv....

Lehet valami károm? (Bőv. Lenn) NEM VICC! Sajnos.

Figyelt kérdés

Sziasztok!segitségeteket szeretném kérni.Ma egy rokonommal elmentem autózni,mert ő fuvarozik,megnéztem milyen a kocsi.azt tudni kell,hogy egy-két napja hasmenésem van.Mikor visszajöttünk melóhelyre,ő bement munkahelyre,én pedig már-már egésznap görcsöltem,de visszatartottam a nagy dolgot,idáig.eszeveszettül görcsöltem,és próbáltam gyorsan figyelni merre menjek,de egyszerűen nem birtam és totty.Hasmenésszerűséget produkáltam egy kis sarokban,melyet probáltam elkenni és rárakni kis papirt ne legyen észrevehető..annyira nem is az.Kamera ott van,de ahogy látom,az a terület nincs megvilágitva,mert nem arra van fordulva a kamerafej.szerencsére híg,és abban reménykedek igy talán elpárologhat vagy egy esedékes eső elmossa,de irdatlan nagy bűntudatom van,és félek rám gondolnak és bajba kerülök :( amig távol volt (ugy 10 perc) 2 embernek köszöntöttem,mig vártam kocsira,visszajöjjön,illetve reggeli portás tudta hogy vele vagyok. Ötlet? Nagyon izgulok és félek,nem lettem volna ilyen bunkó,de egyszerűen időm se volt keressek helyet,mert egésznap kutyorgott a hasam.


Köszi mindenkinek,választól függöen megy a zöld kéz,mert tanácsokat szeretnék..



2013. szept. 6. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

De mégis milyen tanácsot szeretnél?

Megtörtént, ezt már nem lehet visszacsinálni. Talán annyi, hogy legközelebb keress egy wc-t.

2013. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de most hova csináltad, a parkolóba vagy egy szobába?? nem értem
2013. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!