Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazából a véleményetekre...

Igazából a véleményetekre lennék kíváncsi, ti mit választanátok ha lehetne? Sajnos nem tudom még melyik lenne a helyes döntés.

Figyelt kérdés

1.vagy elkezdem most az olasz nyelvet tanulni és kimegyünk jövőre olaszba ami azt jelenti h

*kifelé költség 0 mivel az apjáékkal ha hazajönnek akkor mennénk

*lenne hol lakni mert balázséknál lennék és munkát keresnénk és ha összejön elöbb utóbb elköltöznénk

2. hogy megkérdezzük rokonomékat h svájcba kitud e vinni ha igen

*nem kell hozzá német

*fizetik a szállást és a munkánk is megvan

3.kimegyünk strawleyba ahová ha repülővel megyünk oda kijön balázsék ismerőse értünk a reptérre elvisz minket szállásra és a munkahelyet is elintézi

4. elmegyünk londonba ahol ... nem tudom mit tehetnénk hol lennénk amíg nincsen szállás munkahely meddig nem lenne mert


2013. szept. 6. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem oda menj, ahol te a legjobban éreznéd magad!:) Dee nekem a Svájc az elég szimpatikus lenne.:D
2013. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!