Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová tűntek a régi, segítőkész...

Hová tűntek a régi, segítőkész válaszadók?

Figyelt kérdés
Felteszek egy kérdést, de vagy nem jön rá válasz, vagy pedig azt írják rá, hogy "van" vagy "tudok". Nem értem, pedig régen minden kérdésemre kielégítő választ kaptam, most pedig... Pedig higgyjétek el, nem olyan kérdéseket szoktam feltenni, mint pl. "mondjatok jó tinifilmeket" vagy hasonlók. Úgy látszik kikeltek a trollok a tojásaikból.. Ilyet más is tapasztalt? :(
2013. szept. 8. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb értelmes, és normális válaszadó szépen lassan de elmegy erről az oldalról. Megunják a sok kamu kérdéseket, a sok idegbeteg kérdezőket és válaszadókat, a sok hülye tinédzsereket akiknek jó nagy a szájuk, de az értelmi színvonaluk annál kisebb.. Így szépen elmennek, és nem foglalkoznak többé a gyakorival..

Jó magam is értelmes, normális vagyok, és a te kérdésedre is csak azért válaszolok mert 2 havonta egyszer ha idejövök, remélve, hogy kicsit jobb lesz a gyakori, vagy újra olyan lett mint régen, de nem.. Így többnyire újra eltűnök 1-2 hónapra... Majd talán végleg is...

(a te kérdésed az első és utolsó hogy válaszoltam 2 hónap után)

2013. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval. Valaki úgyis leszólj a tökéletes választ, beléd köt, lepontoz stb. És hát a sok kamu meg röhejes kérdés...


Egyébként a "van"-os és "tudok"-os kérdésekről annyit, hogy az azért van, mert sokan úgy teszik fel a kérdést, hogy van-e vmi vagy tudtok-e ilyet, és erre tökéletes válasz, amit írnak. Persze a kérdező nem erre kíváncsi, így valójában nem hasznos a válasz, de tényleg válaszolt a kérdésre. Leginkább a kérdést kell jól feltenni, és akkor nem ugathatnak az ilyenek.

2013. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az oldalnak a színvonala már a béka .... Szóval értitek.


Régen nem így volt, vagy legalábbis nem ennyire.


Most meg lehet nézni: helyesírás 0, fogalmazóképesség 0, agyi színvonat -100... De rosszindulat, poénból lepontozás, politizálás és beszólogatás annál inkább.


Trollok garázdálkodnak folyamatosan, unatkozó tinik, akik azzal szórakoznak, hogy butábbnál butább kérdéseket tesznek fel.


Én sokszor egyáltalán nem kapok normális választ a kérdéseimre, pedig én sosem poénból kérdezek, hanem számomra fontos dolgokat. De van olyan is, hogy még rosszabb, ha válaszolnak, mert csak a zrikálás meg cikizés megy.


A múltkor arra jöttem fel, hogy egy üzenet fogadott a moderátoroktól, hogy bejelentettek engem! Mégis, mire? Mert én tudok írni? Mert normálisan válaszolok?

Miért megy lefele a százalékom folyamatosan? Miért jelentgetnek ezek szerint?


Én már komolyan azon gondolkodtam többször is, hogy végleg elhagyom ezt az oldalt. Törlöm magam, és kész.


A baj az, hogy lett is haverom is, akivel privátban szoktunk beszélgetni. De mondjuk e-maillel az is megoldható lenne...

2013. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*színvonal
2013. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Velem megesett, hogy egy "kedves" válaszoló az egész családom minél nagyobb kínok közti halálát kívánta, mert beírtam pár jótanácsot egy daganatos problémával foglalkozó kérdésre. Az, hogy a válaszaimat lehúzzák a béka segge alá és minden lehetséges módon aláznak már mindennapos. Hatékony szűrés nincs, moderálás gyenge. Már én is nagyon ritkán járok ide.
2013. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos más oldal nincs nagyon de nem is ismerek, ami hasonló a ehhez, és könnyen kezelhető, de én is szívesen elmennék innen.


Második:


Szerintem minden értelmes/épeszű/okos ember tudja, hogy én arra a kérdésre milyen választ várok, tehát akik azt írják hogy pl "tudok", egyértelműen szívatni akarnak engem, pedig nagyon fontos kérdéseket szoktam feltenni. De valóban félreérthető.


De azért jó látni, hogy legalább erre a kérdésre összgyültek a normálisak. Tényleg rég láttam ilyet.

2013. szept. 8. 20:59
 7/7 cathilina ***** válasza:

Én általában normálisan indítok. Erre szoktam megkapni azt, hogy egyrészt sznob vagyok, mert tudok helyesen írni és nem csak ponyvát olvasok, másrészt retardált, mert a véleményem nem egyezik a kérdezőével. Itt ugye felvetődik az a költői kérdés, hogy ha valakinek van egy stabil nézete és nem akar olyat olvasni, ami ezzel nem egyezik, akkor ugyan minek teszi fel a kérdést?

A másik kategória az, amikor valaki képtelen megalkotni egy értelmes mondatot, rosszabb a helyesírása mint egy értelmi fogyatékos másodikosé, olyan kérdést tesz fel, ami már vagy fent van az oldalon legalább negyvenszer, vagy a google három kattintással megmondja. Róluk alapból feltételezem, hogy ostobák és ennek megfelelően válaszolok. Sajnos hatvan ilyen után már nekem sem nagyon van türelmem a kétértelműen megfogalmazott kérdésekre értelmesen válaszolgatni. Na és akkor még nem is említettem azokat, akik nem is kíváncsiak a válaszra, csak a kérdéssel akarják magukat fényezni. Ezek után nem csodálom, ha a normális emberek az oldal közelébe sem néznek az oldalnak, én is a "két hét itt - három hónap máshol" taktikát követem.

2013. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!