Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e még itt rajtam kívül...

Van-e még itt rajtam kívül olyan pályakezdő munkanélküli, akinek BKV-bérlet problémái vannak?

Figyelt kérdés

Amikor még diákigazolványom volt, a szüleim meg tudták fizetni nekem a diákbérletet. A felnőtt bérlet viszont lényegesen drágább, ráadásul, mivel munkanélküli vagyok, és nem járok be naponta dolgozni, nem is lenne eléggé kihasználva. Így viszont, ha netán ki akarok mozdulni otthonról vagy állásinterjúra megyek, mindig lyukasztgathatok. Megjegyzem, hogy így is nagyon drága az utazás, ezért mindig előre ki kell kalkulálnom, hogy ha nem interjúra megyek, hanem máshova, akkor az ezzel járó utazást hogyan tudnám minál olcsóbban kihozni. Egyre kellemetlenebb számomra, hogy ha megyek valahova, mindig pénzt kell kérnem jegyre a szüleimtől.

Jár még valaki hasonló cipőben?


2013. szept. 10. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is 1 hónapja költöztem fel Pestre, nyáron végeztem és ugyanebben a cipőben járok. Sokat nem tudok tenni én sem, mivel albiban lakok és szüleim sem tarhálom le, próbálok spórolni ahol lehet.. Ez van,jövő hónaptól már nem érvényes a diák. -.-
2013. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!