Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősöm az augusztus...

Ha egy ismerősöm az augusztus 30-án közzétett facebook-os bejegyzésemet szeptember 9-én lájkolja, akkor valószínűleg meglátogathatta az adatlapomat?

Figyelt kérdés
Amikor belépünk facebook-ra, látjuk az ismerőseink nemrég megosztott bejegyzéseit, és egyre lejjebb és lejjebb pörgethetünk. Viszont nem hinném, hogy valaki szeptember 9-én képes volt 10 nappal hamarabbig visszapörgetni, tehát úgy gondolom, hogy ha aznap lájkolta a 10 nappal azelőtt megosztott bejegyzésemet, akkor az talán csak úgy lehetett, hogy ráment az adatlapomra, ahol csak az én dolgaimat látta, és nem 100 másik ismerőse dolgait egyszerre. Ti hogy látjátok?
2013. szept. 11. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. Ha már ott járt, jó eséllyel a képeidet is megnézte, talán ki is verte néhányra.
2013. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy lángész vagy! Ez egy nagyon bonyolult levezetés volt, és egy nem mindennapi következtetés, gratulálok:)
2013. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!