Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Nyilvános helyen voltam, és egy jóval idősebb férfi is volt ott, de senki más nem. Elkezdett beszélgetni velem, semmi komoly. Ezek után meg elkezdte a derekamat fogdosni, közben meg viccelődött, hogy otthon vannak-e a családtagok-már nálam- meg ilyenek. Hál istennek mennie kellett a dolgára, meg nekem is, de egyszerűen nem tudom mit kezdjek vele. Komolyan még én szégyenlem magam, vagy nem is tudom, olyan fura. Csak túlspilázom? Egész nap olyan hülyén éreztem magam.

2013. szept. 11. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne hagyd magad, mert még messzebbre is megy. Húzódj odébb, szólj rá határozottan ENGEDJEN EL! Fordulj ki a karjából, ha nem karod, ne engedd magad tapogatni, ölelgetni.
2013. szept. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akartam, csak hirtelen nem tudtam reagálni semmit, annyira meglepődtem. Akkor valahogy nem is esett le, hogy mi is történik.
2013. szept. 12. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom-tudom, az ember lefagy, hirtelen el sem hiszi, hogy ilyesmi megtörténhet. Azért mondom, hogy tudatosan készülj fel, lesz még ilyen helyzet, de akkor már erősebb leszel, ha nem sokkolódsz le.
2013. szept. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a leggázabb, hogy még ismertem is, legalábbis látásból, meg tudom hogy hívják, de innentől inkább kerülöm:S Hát igen, legközelebb-ami remélem nem lesz- már könnyebben lekoptatom. Köszi a választ! :)
2013. szept. 12. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!