Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ivás, bulizás, szerelem és...

Ivás, bulizás, szerelem és szex tini korban. Vélemény?

Figyelt kérdés

sokan azt írják itt az oldalon, hogy bűn és szánalom, ha valaki 18 éves kora alatt műveli ezeket.


én nekem erről más a véleményem, de érdekel a tiétek is! :)


ivás: ha nem hetente issza magát egy mondjuk 15 éves talaj részegre, akkor mi a gond azzal, ha mondjuk 2-3 havonta egyszer megiszik egy-két pohár valamit? teljesen normális a mai korban. káros a szervezetre, igen, de felnőtt korban sem egészséges.


bulizás: mi a probléma a táncolással, éjszakai mulatással? egy fárasztó hét után péntek vagy szombat este a legjobb dolog kikapcsolódni: elmenni a barátokkal bulizni (szórakozóhely, kocsma, házibuli) és nevetni, mozogni, aztán másnap alvás délig.:)


szerelem: "kedvenc" mondatom: egy 14 éves gyereknek csak annyi a dolga, hogy tanuljon. ?????

mert szerelemmel együtt nem lehet tanulni?

most jönne az, hogy nem elég érett a szerelemhez. miért? van, aki 12 éves korában már rettentően érett gondolkodású, és van, aki 20 éves korában is éretlen. 12-13-14 évesen már tombolnak a hormonok. jöhet az első csók és az első szerelem, ha talált egy arra megfelelőt.:) hogy át lehet-e verni egy 13 évest? át, de nem mindenkit. én pl az első szerelmemnél is felismertem, hogy szeret. ezt nem lehet megjátszani, látod, hogy hogy néz rád.:)


szex: van, aki szerint 18 alatt semmiképp nem szabad elveszteni a szüzességet, és van, aki szerint 16-17-től már lehet, azalatt pedig még gyerek. ahogy az előbb írtam, van, aki kisebb korábban érettebb néhány felnőttnél is. ha mondjuk 15 évesen veszti el valaki, az már szinte kivétel nélkül tud mindent a fogamzás gátlásról, főleg az internet világában. nézhet videókat óvszer felhúzásáról, megbeszélheti az anyukájával, hogy szeretne fogamzásgátlót szedni, stb. randizgat, beleszeret valakibe, jár vele hónapokig, azután lefekszik vele. ez a normális! :)


mielőtt azt hinnétek, hogy én már általános iskolás korom óta piálok, partyzok, szexelek... NEM. :) 14 éves koromban volt az első csókom, az első bulizásom 15 évesen, az első piálásom 16 évesen, az első komoly kapcsolatom és szexem pedig szintén 16 évesen.:)


csak véleményt kérek mindenféle veszekedés nélkül, mert nem támadásnak írtam azt, amit írtam.:) és nem kérek "ne érdekeljen már" meg "mi közöd van hozzá?" kommenteket, köszi! :)


18/L


2013. szept. 14. 15:20
 1/4 Martina11 ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled.
2013. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ivás: Jogos, egy-két pohártól még nem lesz semmi baja.


Bulizás: Szerintem undorító, amit a mai tizenévesek művelnek. Az oké hogy fiatalok, és szórakozásra vágynak, de olyan sok más lehetőség van a bulizáson kívül (azt már nem is kezdem sorolni, miféle veszélyei vannak egy bulinak, pl. az italodba csempésznek valamit, stb), pl. kimentek a szabadba, legalább akkor szívnak friss levegőt és közben jól is érzik magukat.


Szerelem: Szerintem egy 14 éves még nagyon éretlen egy fiúhoz, azt sem tudja mit jelent a szerelem, ha esetleg átveri a pasija, ez mennyi lelki tehert rakna már a vállára. Hát megéri? Nem, szerintem még bőven ráér felnőttet játszani.


Szex: 18 év alatt egyszerűen gusztustalan, hiszen még gyerek.


Kérdező: Egyébként a szüleid ezeket tudják? Mit szóltak, amikor megtudták, hogy a 16 éves kicsi lányuk összebújt valakivel? :)


(Nem bántásnak szántam, de azért valahogy le kellett írnom, amit gondolok.)


16/L

2013. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak annak kevernek bele vmit a piájába, aki nem figyeli, hogy mit töltenek ki :) amúgy azt is meg lehet oldani, hogy előtte iszol, tehát megveszed (vagy megveszi vki) a boltban, és a helyszínen meg nem iszol.:) mi undorító amúgy? ahogy táncolnak meg ahogy kisminkelik magukat, meg miniruhában vannak? undorítónak nem nevezném, de sztem sem jó, ha k*rvásak. én mindig normális cuccban és sminkben megyek bulizni, és nem táncolok erotikusan.:P


egy 14 éves nem feltétlenül éretlen, nem lehet általánosítani. vannak éretlenek, vannak érettek is, egy 14 éves gondolkodása akár felnőttesebb is lehet, mint egy 20 évesnek. persze, át lehet vágni, ha van olyan béna, hogy bedől mindennek, mielőtt a dolgok mögé nézne. mondom, van az a nézés, amit nem lehet megjátszani. a szerelmes nézés! :) azt mindenki felismeri! :)


undorító a szex fiatalkorúként? undorító egy hányás, vagy valami bogár, de nem a szex.:) nem gyerek egy pl 16 éves, egy 17 meg főleg nem. nem leszel 18 évesen érett, ha 17 évesen sem vagy az, nem fog egy pár hónap alatt megváltozni az érettséged.:)


igen, tudják. a bulikba ők engedtek el, tehát egyértelmű, hogy mindig szóltam, hogy mennék. az ivásról is tudnak, oké, nem mindenről számolok be, de nem hülyék: tudják, hogy ahol buli van, ott pia is, (bár nem mindig) és mivel ők is voltak fiatalok, tudják, hogy nem utasítom el, ha megkínálnak. a szexet is tudják, 2 évig jártam az akkori barátommal, akivel lefeküdtem. a szüleim 15-17 évesen vesztették el a szüzességüket, és úgy, mint én, tisztában voltak a veszélyekkel, fogamzás gátlással.:) anyukámnak szemtől szembe elmondtam, hogy lefeküdtem a szerelmemmel, apukám meg rájött, hiszen sejteni lehet, hogy 2 év nem csak csókolózásból áll.:)


szerintem csak azok nem szexelnek, nem isznak, nem buliznak és nem kezdenek bele párkapcsolatba 18 éves koruk előtt, akiknek nincs erre lehetőségük.

2013. szept. 14. 16:29
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem az nem feltétlenül baj, ha 14 évesen át vagy verve. ugyanis a hibáidból tanulsz. tapasztalatot kell szerezni. ha átvágható vagy, akkor 40 évesen is átvághat egy pasi, nem kell ahogy "gyereknek" lenni.:) minél előbb tapasztalod meg az élet nem habos torta részét, annál jobb lesz később, amikor már tapasztaltan vágsz neki a dolgoknak, és vigyázol a következő pasival.:)
2013. szept. 14. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!