Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt edig a leggázabb...

Mi volt edig a leggázabb ajándék amit valamilyen alkalomból kaptál és kitől?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

tesóm kiment angliába két hétre,mivel smink mániás vagyok éreztettem vele,hogy valami kis kozmetikumnak nagyon örülnék erre hozott nekem egy kis angol kitűzőt:D

Nagy csalódás volt,de úgy tettem, mintha örülnék.

2009. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám vett nekem a szülinapomra 5 doboz meggyes bonbont..De én allergiás vagyok a meggyre...Mondtam is neki,hogy nagyon szerethet engem ha olyan ajándékkal kedveskedik amitől befulladok..
2009. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
óvodás koromba elhagytam a kedvenc MCDonalds-ból kapott szörnyRT-s bábúmat (az a kék izé) aztán anyukám hozott nekem mégegyet, de az már nem volt ugyan az, és utáltam :) Tragédia :D
2009. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem még nem volt ciki ajándékom, viszont az egyik osztálykarácsonyon érdekes ajándékot kapott az egyik osztálytársnőm. Kapott egy kis doboz natúr kakaóport és egy használt, kinyúlt hajgumit az egyik fiútól, pedig tellett volna neki rendes ajándékra, és nem is tudta, hogy neki veszi, mert név nélkül húztunk. Eléggé meglepődött a lány :D
2009. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!