Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok szerelmes lenni?

Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Annak van valami kifejezése/megfogalmazása, amikor egy ember nem akar se lánnyal se fiúval összejönni, mint párkapcsolat? Nem vagyok meleg! Ne értsetek félre, én tök jól el tudok velük beszélgetni, szórakozni, de nem tudok szerelmes lenni.. És nem is akarok..:D Csak én érzek így?:D

2013. szept. 16. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem is kell szerelmes ek lenni, ha nem megy:)

ez csak valami retardalt tarsadalmi divat, hogy mindenkinek mar 13 evesen kell a truu lav... baromsag! Es raadasul akik eroltetik, azok sosem lesznek tenyleg szerelmesek, mert minden kis fingasra ramindjak, hogy uuu szerelem... erzelmi lamak..


Hany eves vagy? Ha tizeneves, akkor a "keson ero" jelzot hasznalnam, ha 20 folo5t, akkor az "egyszeru es boldog" jelzot:)

2013. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok:D És igen boldognak érzem magam párkapcsolat nélkül is..:D Csak most beszélgettem egy lánnyal, és azért szomorú mert nincs csávója..:D És nem értem, hogy miért van neki ekkora szüksége valakire? Ő csak annyit írt, hogy kell neki valaki, aki megérti, szereti őt.. Egy barát nem tud ilyen lenni?:D Azt hittem már, hogy én vagyok ilyen szar alak, hogy nem ragaszkodom ilyesmihez egyelőre..:DD Köszi, hogy írtál, ment a zöld;)
2013. szept. 16. 18:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok:)
2013. szept. 16. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:

de tud, vagy legalábbis kellene... az idézetekben már 12-3 éves kor óta képes olyan szeretetet adni a barát is, de valójában én csak most kezdem észrevenni, 20 évesen:D


mindenki fut a szerelem után, ahelyett, hogy ténylegesen ránéznének az emberekre és ténylegesen megismernék őket..


amíg az ember szerelmes, addig nem a másikat szereti, hanem azt az érzést, amit benne kivált a másik ember... ezért van szüksége a másikra és ezért hiányozhat neki a másik ember... mert nincs aki megadja azt a különleges endorfinadagot... gyakorlatilag olyan, mintha drogozna, csak elég hozzá a másik ember jelenléte...

és amikor szakítás van, az ember ráeszmél, hogy nem kapja meg többé a drogját... és akkor szar neki, mert mehet az elvonó:D


viszont ha Te ténylegesen tudsz szeretetet meríteni barátokból... az jó dolog! hasonló drogos dolog lehet, mint a szerelem, csak a barátság bőven stabilabb szerkezet annál, így kisebb az esélye a szakításra.. ha meg elmúlik, akkor az nem szokott fájni, mert csak lekopik a barátság...

nem mondom, hogy irigyellek, mert több mint 2 éve van nőm, de azért hidd el, máker vagy:D

2013. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemtom, hogy normális-e, de örüjjé neki b+ :)) sokan szeretnének úgy érezni, mint Te :)
2013. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
naa ennek örülök:D
2013. szept. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!