Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom normálisan...

Miért nem tudom normálisan kifejezni magam? Miért nem tudok normálisan beszélgetni az emberekkel?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim rendesen el tudják mondani a mondandójukat, és rendesen pörög az agyuk beszélgetés közben, és mindig határozottan mondják azt ami éppen a fejükben van.. Nekem meg néha a hangomon is hallani, hogy nem vagyok határozott, sok helyzetben nem tudom mit mondjak.. Viszont itthon neten én vagyok a legnagyobb szószátyár.. És annyira jól el tudok beszélgetni, hülyéskedni az emberekkel.. Ezt szeretném átvinni a való életbe..:s Csak nem tudom hogy hogyan.. A mimikám is eléggé érdekes, nem sok mindent lehet leolvasni az arcomról.. Önbizalmam meg ingadozó, egyszer az egekben, másszor meg teljesen a padlón..:s

2013. szept. 17. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt a problémát nem lehet sehogy se kiküszöbölni?:(
2013. okt. 10. 17:16
 2/4 anonim ***** válasza:
fú na nekem is pont ez a problémám.. én is mindig irigyeltem azokat akik bárkivel el tudnak beszélgetni mindenről én meg alig bírok megszólalni :( hát nekem eddig nem sikerült tenni ellene semmit.. gondolom összekapcsolódik az önbizalommal, meg ilyen az ember természete. de szerintem ha gyakorlod vagy sokat beszélgetsz idegenekkel akkor hozzászoknál.
2013. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ha gondolod beszélgethetünk mi 2-en is, ha már sorstársak vagyunk:DD
2013. okt. 10. 20:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha szeretnéd, linkeld a facebookod privátba, vagy valami elérhetőséget, amúgy hány éves vagy?:D
2013. okt. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!