Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok túl szép mit tegyek?

Nem vagyok túl szép mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok 12-15 éves koromban is kerültek a lányok mert nem vagyok szép azt már elkrültem, hogy depresszióba kerüljek emiatt de még mindig fen áll az, hogy amikor kimegyek az utcára akkor elbizonytalanodok, hogy én nem vagyok szép ők meg igen...

Mit csináljak?


2008. júl. 3. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Menj pszichológushoz, aki segít neked abban, hogy jobb önértékelésed legyen. A rendszeres sport segíthet még, hogy jobb formába kerülj.
2008. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz de már voltam és nem nagyon segített...:(
2008. júl. 3. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

randizz csúnya lányokkal. hehehe.

amúgy mi rajtad annyira nemszép? mert lehet, hogy amit te annak gondolsz, azt a lányok észre se veszik.

2008. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
92%
Nem tudom mit tartasz csúnyának magadon. De ha változtatni lehet rajta akkor tedd meg. Én is ilyen voltam tizenévesen, csak én lány vagyok, orvos rajtam sem segített, ezt magadnak kell megoldani, ha lassan is de változtasd meg a dolgokat amik nem tetszenek és akkor több önbizalmad lesz.
2008. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
pl nagy orrom van...
2008. júl. 4. 08:55
 6/13 anonim válasza:
35%
ilyennek bassz...ak,hát fogadd el magad!!!! én is csúnya vagyok,és nem a szépség teszi az embert!
2008. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
20%
ha nagy az orrod,legalább jó a szaglásod!:D
2008. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha kuldesz kepet megmondom hogy min valtoztass magadon! amugy a sport tenyleg segit es a ruhazkodasod stilusod a frizurad nagyban hozzajarul a kulsodhoz! en miota jobban odafigyelek a ruhazkodasomra a stilusomra kulonfele ekszerekre az apoltsagomra a frizuramra sokkal jobban erzem magam - es ezt masok is eszre veszik!!!!!! szoval legyen onbizalmad - legalabb 1 pici es figyelj oda magadra es irany shoppingolni!!!!!!!!!! a fruzaradot meg majd megmondom mien legyen :) puszi
2008. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
én is csúnya vagyok, mindig is az voltam, de valahogy idővel sikerült elfogadnom magam, azt mondanom, hogy hát nem vagyok egy kelemen anna, de hát ki nem szarja le? és azóta sokkal magabiztosabb és sikeresebb is vagyok. nekem csak úgy magától alakult ez így ki, kb 16-17éves koromban. talán az is segít ha új barátságokat kötsz, új társaságba jársz stb. :)
2008. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Javaslom szerezd be Carol Spenser: Jó megjelenés titka férfiaknak című könyvet. Itt sokat lehet arról olvasni, hogy milyen emberi szín típusok vannak, milyen színek illenek hozzá. A férfiúi alkat-típusokhoz párosítható ruhafazonok stb stb. A kötet végén egy átfazonrozó fejezet van. Magukat szánalmasnak tartó embereknek adtak önbizalmat azzal, hogy új frizurát és öltözködési stílust adtak nekik.

Régebben nekem is voltak ilyen gondjaim. Nekem is nagy az orrom és 170cm magasságomhoz képest elég erős testfelépítésű vagyok. Ráadásul nem látok jól és szőrös az egész felsőtestem és még kopaszodom is.

Ezekből fakadna: egy szemüveges, köpcös, kövérkés, kopaszodó, szánalmas HÁNYINGER!!!

Erre mit tettem én: a hajamat letoltam nullás géppel, sok futással és átrendezett tápálkozással lefogytam, a testszőrzetet pedig mindig eltávolítom. Géppel és gyantával. Szemüveg helyett kontaktlencse napszemüveggel illetve van dioptriás napszmüvegem is.

A végeredmény: ki merek menni strandra, merek mutatkozni, az önbizalmam sokkal nagyobb, mint előtte volt.

Persze nem biztos hogy ez a jó recept, de stilustanácsadó könyvekből/weblapokról próbálj meg minden infót összeszedni, hogy ki tudd elemezni magadat. A színvilágodat, az alkattípusodat, arcformádat stb stb. Ha ezekhez harmonizáló, akár merőben új image-t alakítasz ki, hidd el megváltozik az életed.

És a szépség belülről fakad! Nem a külső metrikus és egyéb ADATOK számítanak, hanem a kisugárzásod. Ezt pedig megadja egy jó öltözködés, jó hajviselet stb stb.

2008. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!