Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esetleg kereszteny segito...

Van esetleg kereszteny segito szolgalat szeruseg? Valami kereszteny chat, meg ilyesmi? Segitsegre van szuksegem.

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Karitász, Máltai Szeretet Szolgálat, Baptista Szeretetszolgálat, a református és a katolikus Plébániákon is kérhetsz segítséget.
2013. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szivesebben inteznem internet chaten keresztul, ha esetleg valaki latja ezt es szivessen meghalgat es segit, az irhatna:) koszonom
2013. szept. 22. 21:51
 3/4 Juditasszony válasza:
Én is ezt a helyzetet élem át ,hogy segítséget keresek.( de csak neten keresztül lehetetlen.( Ha csaknem lelki segitség kell. Egyéb esetekben én is irtam amáltai szeretet szolgálatnak de be kell szerezni a családsegitőktől igazolást h valóban rászolo vagy e? És elküldeni levélbe ..én is ugy tettem!. Anyagit nem tudnak nyujtani esetleg élelmiszert .... de nemtudom neked mi segitene irj nekk!
2013. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem penzrol van szo:) semmi ilyen, csak imatamogatas vagy akar eletfeltaras..
2013. okt. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!