Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irnátok nekem julius ceazarrol...

Irnátok nekem julius ceazarrol pár mondatot össze foglalva hogy pl ki volt ő mit csinált stb! mert amikor a googlbe kerestem nagyon hosszu szövegeket találtam S. o, S töri órára kellene?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rászánhatnád azt a 10 percet, hogy végigolvasod azt a "hosszú" szöveget. Legalább művelődsz egy picit.
2013. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de lekéne írnom és nincs erre időm ! létszi
2013. szept. 23. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvárni azt, míg valaki válaszol sokkal tovább tart. Itt vagyok példának én. Már vagy 3 órája tetted fel a kérdést, de nem írtál még egy szót sem. Huszonkétszer készen lennél már! A házi feladat azért otthon és önerőből írandó!
2013. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már megírtam
2013. szept. 23. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Na látod. :)

Mindig szánj időt a tanulásra, míg fel nem nősz, addig ez a munkád. Hidd el, később hálás leszel azért az időért, amit könyvek felett görnyedve töltöttél!

2013. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!