Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális hogy minden este...

Az normális hogy minden este megölök valakit álmomban? Mit jelenthet az alábbi álom?

Figyelt kérdés
és olyan álmom nincs hogy ne legyenek benne véres dolgok, meg ilyensmik. Van egy visszatérő álmom, h valaki meg akar ölni, nekemszalad késsel a kezében, én meg puszta kézzel neki-nemfélek, sőt akarom hogy megtámadjon. Végül a küzdelmet 3 szúrással a hasamban élem túl, ő pedig holtan összerogyva a földön van. Harcközben kitekertem a kezéből a két kését, ami nála volt: egyik egy kicsi egyszerű fanyelű kés volt, a másik egy nagyobb fémes antik kés, cifras nyellel, mind2 fényes éllezett pengével. Nem is tekintek különösebb figyelemmel a halottra,(külömben egy 37 év körüli fekete kecskeszemű és sötétberna hajú férfi volt, szürkés világosbarna kabátban,..) fogom magam és elvánszorgok 1 ajtó felé, az ajtó ablakán keresztül látom h világos van kinn és tudom h egy külvárosi természetbe vezet..
2009. nov. 6. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

KÉS - Agresszivitás. Férfiálomban: fenyegetettség. Női álomban: gonosz indulatok. Késsel ha rádtámadnak: nőknél: neked is terhedre vannak a saját indulataid, érzed, hogy ennyi hiba nincs is a világon, mint amennyit Te képes vagy találni másokban. Férfiálomban: rossz partnerkapcsolat, megalázó visszautasítás. Ha Te támadsz késsel - nők álmában: kritikátlanság; egyetlen mércét ismersz, a magadét. Férfiálomban: kiszolgáltatottság, amely miatt szenvedsz, de nem vagy képes tenni ellene. Levegőben, magától mozgó, rémületet keltő kés: régóta tűrsz; a békesség kedvéért alkalmazkodsz, megalkuszol, valójában gyilkos indulatok halmozódnak fel benned, amiknek a kitörésétől joggal tartasz. Sok kés: sok felgyűlt indulat, amelyet nem akkor és ott adsz ki magadból, ahol az helyénvaló lenne.

.

GYILKOS Ha rádtámad: elítéled magad egy szokásodért, gondolatodért; lelkiismereti, erkölcsi probléma; kétségek; esetleg: büntetéstől való félelem. Gyilkolni: ha Te ölsz meg ismeretlen embert: erőfeszítés, a megváltozásra tett kísérlet. Gyilkosságot messzebbről látni: jellemed jó irányba fejlődik; kikerülsz egy káros befolyás alól. Ólálkodó gyilkos, akiről tudod, hogy rád les: szükségét érzed egy változásnak, de nincs erőd hozzá; rosszakarat.

.

KABÁT - Leplezni valónak hitt szexuális gondolatok. Kabátbélés: jó meglátások; Képes vagy a felszín mögé látni.

.

VÉR - Szenvedély és kegyetlenség. Véred, ha látod, vérezni: mártír hajlam; mindig úgy forgatod a dolgokat, hogy legyen okod a megsértődésre; havi vérzés nők álmában: a terhességgel kapcsolatos vegyes érzelmek, az attól való félelem. Vérző embert látni: rosszindulat. Vérrel bepiszkolódni önmarcangolás, művileg ébren tartott bántudat; felelőssé teszed magad olyan dolgokért, amelyekre nem sok hatásod lehetett vagy van. Vérfolt: bűnösnek tartott gondolat; rossz emlék.

.

HALOTT- Ha meghalt ismerősöd, hozzátartozód tér vissza álmodban és ezt örömmel veszed: nem tudsz belenyugodni elvesztésébe. Ha rémülten fogadod: lelkiismeretfurdalás; olyan mulasztás az elhunyttal szemben, amit immár nem tudsz jóvátenni. Halottnak látni valakit, aki még él: titkolt gyűlölet, amit a halottnak látott személy ismerőse, vagy hozzátartozója iránt érzel. Ismeretlen halott: régi ábrándjaid jele; valóra nem vált remények. Ijesztő, iszonyatot keltő halott: szerencsétlen kapcsolat. Férfiálomban, ha halott a hátadra ugrik és nem tudsz tőle szabadulni: furcsa érzelmek, különös vonzalom, amely az akaratod ellenére a hatalmában tart. Halott, ha az ágyad alatt fekszik: közönyösnek tudod magad; visszaélsz egy érzelemmel.

.

AJTÓ - Nagy ajtó, kapu: újdonság, kedvező változás. Csukott ajtó: úgy gondolod, kirekesztenek valamiből, esetleg beszélnek rólad a hátad mögött. Nyitott ajtó, amin belépsz: elhatározásodat valóra váltod, terved sikerül. Ha nyitott ajtó előtt állsz, de nem lépsz be azon: halogatsz egy régóta szükséges teendőt; félsz belekezdeni valamibe; viselkedéseden módosítanod kell, ha célt akarsz érni

.

ABLAK - Csukott ablak: kíváncsiság, olyat szeretnél megtudni, amihez nem sok közöd van. Nyitott ablak: félsz, hogy titkod kiderül. Ablakot mosni: mulasztás. Ablakot betörni: nem egészen tisztességes eszközökkel szerzett információ; hallgatózás, vagy más levelének elolvasása.

Befalazott, bedeszkázott ablak: nem tudsz megfejteni egy rejtélyt.

.

.

[link]

itt szedtem össze, nem tudom fiú vagy- e vagy lány, de ha minden éjjel ugyanaz az álmod, akkor mindenképp érdemes megfejteni az álmodat, és azt is, hogy mégis miért álmodhatod ezt. Van még egy módja annak, hogy megfejtsd a saját álmodat, ami a legegyszerűbb. Felírsz minden részletet, tárgyakat , érzéseket, személyeket, ami az álmodban szerepel egymás alá, majd ezután egyenként végigmész rajtuk, és leírod hozzájuk, hogy milyen érzések fognak el ha arra a tárgyra gondolsz, vagy hogy mi az első, ami egyedbe jut a tárgy kapcsán.

Én inkább a 2. módszert ajánlom, mert az álmoskönyvekben nem bízok meg .

Ennek oka az, hogy szerintem az álom egy kódra alapul, ami minden embernél más és már. Mert ugye a te agyad állítja össze az álmokat és csak a te agyadban van a tudás, hogy megfejtsd. Mivel minden éjjel hasonlóak az álmaid, így viszonylag elég részletesen le tudod írni a listát és az érzelmeidet is, a végén pedig megpróbálod összerakni a szavak mellé leírt szöveget amiből számodra valami érdekes jöhet ki, amit eddig a tudatalattid őriz meg.

Kutakodj a témában, tele van a net ilyenekkel, csak meg kell keresni.

Remélem segítettem .

2009. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
először is nagyon köszi a választ. Eddig nem igazán hittem az álomfejtésben, de most hogy ezeket olvasom magamra ismertem és hajszálnyi pontossággal minden igaz. Valójában lány vagyok és rendesen vannak agressziv hajlamaim, ahogy jönnek velem szemben az utcán az emberek, mindegyikre elgondolom magamban, hogy hogyan ölném meg. Aztán igyekszem gyorsan elhesegetni ezeket a gondolatokat, de valahogy nem megy. mindig visszatérnek.
2009. nov. 9. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!