Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata a Ronga Eszter által ajánlott internetes adminisztratív munkával kapcsolatban? Előre kér 600 forintot, ami nem egy horribilis összeg, de valamiért ódzkodom az ilyen ajánlatoktól.

Figyelt kérdés
Heti 5-30000 forint jövedelmet ígér, ami túl szépnek tűnik a mai hazai viszonyok között.
2013. szept. 26. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha talál csak 100 embert aki szerint nem nagy összeg az a pénz és el tudja bukni gond nélkül, akkor neki is van 60 ezres bevétele úgy, hogy semmit nem dolgozik csak átveri az embereket.

Pénzt kér = megszedi magát és lelép


Elég sok jövedelemígéret piramisjátékon vagy véget nem érő próbálkozásokon alapul, az megint bukta.

2013. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én eddig három alkalommal voltam beidézve tanúnak a rendőrségre, sértettként. Úgy, hogy én feljelentést sem tettem!!!!

Uniós jogelv alapján tilos pénzt kérni állást keresőtől (közvetítő sem kérhet). Munkáért fizetség jár, nem neked kell pénzt költened arra, hogy dolgozhass.

2013. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat.
2013. szept. 27. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!