Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy mazochista és...

Lehet, hogy mazochista és szadista is vagyok egyben, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
A tény az, hogy imádok fájdalmat okozni másnak, egy ideig írtam ilyen történeteket, hogy hogy kínoznák meg egy embert. Az elmúlt időben (bár kiskoromban is) élvezem ha lefognak, megszorítanak. Egyszerűen valahogy szeretem ha veszélyben vagyok. De kezd kicsit eldurvulni, mert volt egy időszakom amikor elég depis voltam és vágtam magam, ez abba maradt, de most megint előjött, de élveztem, bár most annyira nem vagdosom magam csak karcolgatom. Meg volt olyan eset is, hogy felhúzták az agyam vallási dologban és kikarmoltam az alkarom elég szépen, és állandóan feltépdestem a sebet, folyt a vér a karomon és olyan jó érzés volt Q.Q ahhh, most beteg lennék vagy mi?

2013. szept. 26. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
én is szadomazochista vagyok. van ilyen. gondolom betegek vagyunk mindketten. ;) lány v fiú vagy?
2013. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy idióta is vagyok xd, am lány vagyok ><
2013. szept. 26. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
én is csináltam ugyanezt amit te egy időben csak azért mert depressziós voltam de utána már konkrétan élveztem is ;) van ilyen. és én is lány vagyok. ;o
2013. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
velem kiskoromban is baj volt, ha bátyám ki akarta csavarni a kezemet...nem sírtam, konkrétan röhögtem xd
2013. szept. 26. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy lányka?
2013. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
túl fiatal xd, am 16, nem sok ész, nem sok tapasztalat azt bevallom, de azt érzem, hogy vmi nincs rendben
2013. szept. 26. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
ez érdekes, én is hasonló cipőben járok... 21/F
2013. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cyric válasza:
Szerintem az ilyen emberek nem betegek csupán néha másban lelik az örömüket ,amit a társadalom talán betegnek könyvel el
2013. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat....en nem tudom...de jobb lenne ha kezeltetné(tek) mert ez nagyon nem jolvan igy.
2019. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!